Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leküzdeni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leküzdeni ezt a dilemmát?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nekem csak rosszabb lenne egy kapcsolattól az életem, de mégsem tudom elengedni a dolgot. Vajon hogy kéne?

#dilemma #rossz kapcsolat #Döntésre jutni
ma 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Talán ha kifejtenéd, hogy miért lenne neked jobb nélküle és azt is, hogy miben nyilvánul meg, hogy nem tudod elengedni... Folyton gondolsz rá? Ismerkedsz?
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. Nem érne folyamatosan hideg zuhany, hogy menyire értéktelen, és érdektelen vagyok másoknak.


“ Folyton gondolsz rá? ” Nem tudok nem gondolni rá.


“ Ismerkedsz?”

Egy ideje már nem, nincs értelme, semmi jelét nem láttam soha, hogy bárkit is érdekelnék. De gondolat akkor is kínoz, hogy nem kellek.

ma 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem kellesz? Mondta a kiszemelted? Mert akkor oké el kéne engedni. Igazság szerint nem ártana neked önbizalom növelés és pszichológus és csak aztán ismerkedés...
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondolom ha a másikat érdeklem, akkor ő is keres, meg ő is tesz fel kérdéseket, meg ilyenek….

Voltam pszohologusnál, nem segített.

ma 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem eléggé akarsz megváltozni. A pszichológus végighallgat, ad tanácsokat, de neked kell változtatni magadon! Nem igaz, hogy nem lehet az önbizalmat növelni. Kezdd el és ha nem érzed magad darab szarnak akkor ismerkedj!
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Én igy tudom elengedni hogy szétnézek: ez is hogy néz ki jézus, meg az is, az meg házason más nők talpnyalója de szánalmas, vagy amaz mekkora barom jézus, jé ez a fogkefét se ismeri, vagy amaz kis diákfiú még, emez őszülő tata, az egy kontrollmániás kapuzárásos f.s, ez meg casanovának hiszi magát de gáz, amaz meg p.nák utan futkos mindegy ki csak legyen jo a pr.sti is, meg stb, bakker en normalis pasikat komolyan max a googlen látok csak.

Különben el se hinném hogy léteznek..


Komoly csak nyitva kell tartanom a szemem. Felsorakoztatom a kollegákat betegek cukrosak, őszek, vagy elhízottak vagy feleség mellett kajánkodnak, vagy pl a 27 éves még artikuláltan se tud beszélni egyik pösze másik raccsol, összevissza nő a szakálla foltokban, vagy valamelyik meg minden nővel kacsintgat sunyiskodik huncutkodik, azok meg vissza, vagy aki azt hiszi csak ő dolgozik ö a munkahőse meg avsztahanov meg a becsulet mások meg akkor ertelemszeruen szerinte semmit nem csinálnak csak kávéznak, es totál aszex is, aztan akik randin mutatkoznak be netről csapo1 az egyik pasival csapo 2 a másikkal mindegyik videom végén az lenne hogy lezsibbadt fejjel bámulok a kamerába hogy ez? Hát ez...?

ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Folyamat feleljek meg, mi ebben a boldogság?
ma 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan azt hiszik, ha elmennek pszichológushoz, akkor majd varázslatos módon megoldódnak a problémáik.

Ez nem így működik. A "meló" nagy része a tiéd, ő csak irányít.

ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező elsősorban magadnak kéne megfelelni és aztán különbséget tenni, hogy amit teszel/tesznek körülötted az rendben van, vagy se.
ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy "voltál" pszichológusnál?

Csak mert egy terápia nem három alkalmas, hanem több éves...

ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!