Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni ezt a komplexust?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és már egy ideje szingli. Annyit kell rólam tudni, hogy kb. 20 éves koromig nagy kanállal faltam az életet, nem volt magammal semmiféle komplexusom, bulizgattam, nagyon erős sminkeket csinàltam, ami utólag visszanézve nagyon gáz volt . 😂


Kb 1,5 éve megfordult bennem minden, zárkózott lettem minden téren, már nem járok kb sehova sem, nem igazán akarok ismerkedni, találkozni meg pláne nem. Akikkel találkozgattam ghostingoltak, nem értettem az okát. Elkezdtem magamban keresni a hibat, és arra jutottam, hogy oldalról nagy az orrom. És biztos ez az amiért ha élőben meglátnak akkor nem válok vonzóvá. Vagyis én ezt teljesen így gondolom. Állandóan arra gondolok ha valaki meglát akkor azt gondolja magában, hogy hú de csúnya az orra. Pénzem nincs megműttetni, még egy pár évig tuti spórolnom kell rá.

De borzalmasan zavar. Képeken mindig a legelőnyösebben mutatom az arcom, szemből annyira nem vészes, meg kontúrozom is.

Most jelenleg ismerkedem egy fiúval, aki csak képen látott idáig, és oda van értem hogy szép vagyok stb, és hogy látni szeretne minél hamarabb.

Hát én meg megvagyok őrülve, ha meglátja az orromat tuti elszalad, és ez is egy alkalmi randi lesz, amiből már elegem van.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit kellene kezdjek ezzel a borzasztó gondolattal?



2023. febr. 9. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, nem az orrod a hibás es ezt látatlanban is megmondom.... Emiatt ne gorcsolj, ghostongolni mindenkit ghostingolnak de nem mindig az ember miatt hanem mert lett jobb egyszerubb vahy csak szorakoztak/unalmukban. 1001 oka lehet szoval ne vedd magadra
2023. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-el.
2023. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
XDDD
2023. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi volnék én megkora az az orr? 🤔 Szerintem nem az a ludas. Volt egy lány ismerősöm neki neki az orra full s alaku volt szemből. De voltak barátai és láttam kapcsolatban is. Fölösleges ezen kattognod. N
2023. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mekkora * bocsi
2023. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd mekkora :OOO szeretem ha nagy
2023. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#6-os köszi a poénos választ, kár hogy nekem ez lelkileg megterhelő, és gátakat szab az ismerkedésben, de ha neked ez ennyire poén akkor egészségedre.

2023. febr. 9. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
7# kar h ez egy sajat magad altal generált szenvedes. Es nem tényleges testi fogyatekossag vagy egyebek. Amugy tenyleg a nagy noi orrokra gerjedek <3 ha masnak szabad lábakra v szén fekete honalj szorrol izzadsag gyongyot lecsokolni akkor es is megorrolhatok szerintem.
2023. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem magamban keresni a hibat, és arra jutottam, hogy oldalról nagy az orrom"


Mondok még párat h ne ez legyen a legnagyobb bajod :D

2023. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!