Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a bizarr viselkedést, ha nagyon tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Évek óta most tetszett meg valaki először. Nem bírtam nem nézni, mosolyogni, majd elkapni a tekintetem, mert zavarba jöttem, hogy észrevett és meg fog szólítani.. nem tudtam leállítani magam, próbált kezdeményezni szegény párszor, én meg elfordultam/elmentem onnan többször..Aztán nagyon szégyelltem magam, látszott, hogy a férfi bosszús 3-4 ilyen után, és hazament.


Azt hittem kinőttem ezt, de teljesen visszajött. A nem szimpatikus férfiakkal normális vagyok, ilyenkor ők azt hiszik tetszenek nekem, de nem. Aki meg tetszik azzal idiótán viselkedek.. teljesen elszoktam attól, hogy ennyire szimpatikus legyen valaki. Ti mit csináltok, hogy normálisak tudjatok maradni, ha nagyon tetszik valaki?


júl. 31. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne hagyd ott ha odamegy. Gondolom a lábaid nem maguktól indulnak el.
júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tudtam nem otthagyni, lefagytam, elvörösödtem, elfordultam és hátat fordítottam, annyira be voltam ijedve, pedig 5 cmre volt tőlem és direkt felém jött.


Volt, mikor mellém állt(mintha nem hozzám jönne), akkor is ugyanez, lefagytam végtelennek tűnő másodpercekre, levegőt venni sem mert, minden hülyeség megfordult a fejemben, hogy miért ne beszéljek vele(nem vagyok elég jó). Valami túlélőmódba kapcsoltam, mintha nem is én lettem volna. Tiniként éreztem ilyet, aztán volt egy normális 5 évem, ahol ez teljesen eltűnt, majd évek óta nem tetszett senki és visszajött.. elvesztettem a kontrollt meg a racionalitást, nagyon furcsa volt.

júl. 31. 07:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor maradj ott lefagyva. Az is jó.
júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Amíg így viselkedsz, és ennyire gyerekesen viselkedsz, nem tudom hogy szeretnél ismerkedni? Semmi önbizalmad, és magabiztosságod nincsen, szerintem inkább nagadat kellene először rendbe tenni egy pszichológussal.
júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Más pasi egybol leveszi ha vki zavarban van nem oldott feszkos meg stb.

Es simán kezelik feloldják az ilyen nőket is

Mert férfiak ertenek a nőkhöz.

A fenti meg csak hisztizni tud🤣

júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az igazi ferfi ide kommentel gyakorira mint az 5 os , valojaban o is a nem igazihoz tartozik ahogy egyparan ..
júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan viselkedek, ha nem vonz ennyire a másik, és korábban sem volt rám ez jellemző, csak tiniként3-4 évig. Most képzeld el, hogy bőven elmúltam 30.. Szerencsére párévente egyszer van rám valaki ilyen hatással, hogy a tekintetét sem tudom állni, de ilyen erős még sosem volt. Tanács még nem jött egyébként. Ki mire gondol, hogy küzdi le ezt a fokú izgalmat/stresszt?
júl. 31. 10:10
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
#7 Ezekszerint mégsem viselkedsz teljesen normálisan. Ha valaki odamegy hozzád, és elugrálsz onnan meg hátat fordítassz neki többszöris mint egy kisgyerek, és képtelen vagy pár szavas normális kommunikációra ez nem normális. Más is zavarban van ilyenkor, de ha így viselkedsz 30 évesen, akkor nemhogy kapcsolatra, de ismerkedésre sem vagy elég érett.
júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem akkor, ha valaki. Akkor, ha ő. Öt év alatt ő a második, aki ilyen hatással volt rám. Mások is szólítanak meg/kezdeményeznek, de ők nincsenek rám ilyen hatással, nem vonzódom hozzájuk, és vannak férfi ismerőseim/haverjaim is. Ők sincsenek, akár bejövök nekik, akár nem, a közelében sincsenek ennek a hatásnak, még zavarba sem igazán jövök.
júl. 31. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkorsem normális reakció, főleg, hogy ezt többször is eljátszottad. 1-szer elfordulsz oke, de hogy 3-4szer se szedd össze magad nem oké.
júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!