Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a bizarr viselkedést, ha nagyon tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Évek óta most tetszett meg valaki először. Nem bírtam nem nézni, mosolyogni, majd elkapni a tekintetem, mert zavarba jöttem, hogy észrevett és meg fog szólítani.. nem tudtam leállítani magam, próbált kezdeményezni szegény párszor, én meg elfordultam/elmentem onnan többször..Aztán nagyon szégyelltem magam, látszott, hogy a férfi bosszús 3-4 ilyen után, és hazament.


Azt hittem kinőttem ezt, de teljesen visszajött. A nem szimpatikus férfiakkal normális vagyok, ilyenkor ők azt hiszik tetszenek nekem, de nem. Aki meg tetszik azzal idiótán viselkedek.. teljesen elszoktam attól, hogy ennyire szimpatikus legyen valaki. Ti mit csináltok, hogy normálisak tudjatok maradni, ha nagyon tetszik valaki?


júl. 31. 06:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én is nagyon idétlen vagyok. Igazából baromira gáz mert elpirulok, nem nagyon szemkontaktust megtartani és röhögök mindenen mint egy fakutya, de ha hozzám jön akkor nem fordítok hátat neki. Inkább lejáratom magam így. Aztán volt már rá példa, hogy többen cukinak tartottak, vihogtak velem együtt, direkt csipkelődtek velem míg fel nem engedtem, túl nem léptem a debil időszakomon és volt olyan akivel azóta is együtt vagyok.

Aki oda lesz érted úgyis oda lesz ha mosolyogsz mint a vadalma, vagy elessel előtte, kiejtesz valamit a kezedből. Úgyhogy ne fordítsd hátat az már tiszteletlenség. Nem való sehogy se.

júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de ezen csak szakember tud segíteni. Tudom, hogy milyen érzés. A tested és az agyad ellened dolgozik. Kb. mintha meg akarna támadni valaki és inkább elfutsz nehogy elérjen. Tényleg önbizalom és önbecsülés hiányból fakad, csak ez súlyosabb, mint egy átlag embernél. Túlságosan magafelé helyezed, tökéletesnek látod, magadban meg csak azt, hogy miért nem kellenél neki, ha jobban megismerne. De aztán lehet tévedek. De nekem ez volt.
júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg veled egykoru..
júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, pontosan, félreérthető volt totálisan a viselkedésem, mint neked. Szerintem vagyunk így páran.
júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem helyeztem magam fölé.. mármint olyan 8 évvel idősebb, 40 kilóval több, tejfölszőke, erősen kopaszodó, pocakos, tetovált(ezt alapvetően nem is szeretem), esélyesen nálam szegényebb férfi volt. De volt benne valami, amitől nagyon vonzódtam hozzá, a mozdulatai, az arcvonásai, a hangja, ahogy a gyerekeivel bánt..Meg tényleg, én jól nézek ki, nincs önbizalomhiányom(szinte soha, azt se tudom, honnan jöttek ezek a gondolatok, mikor logikusan tudom, hogy jobb nő vagyok, mint ő férfi). Csak lefagytam, nem tudtam normálisan gondolkodni és kimenekültem a helyzetből, nagyon furcsa volt(és nagyon ciki). Szerencsétlen fickó, pedig annyira nagyon szimpatikus volt. Másik város fürdőjében volt, mi hotelban szálltunk meg, azt hittem ők is, de kétszer egymás utáni nap is kijöttek a strandra hètköznap.. másodszor is ott várt, ahol először “találkoztunk”.


Sajnálom nagyon.

aug. 1. 07:04
 16/16 anonim ***** válasza:
15. En is megszoktam lepődni ha így közeledik a nő felém ,csak én sem apuka , sem fehér, sem szőke nem vagyok.
aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!