Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is tetszik, imponáló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Movievillain kérdése:

Másnak is tetszik, imponáló a Harry Potter könyvekben/filmekben szereplő Lavender Brown karakter személyisége és viselkedése?

Figyelt kérdés
Igaz, a karakter nyílván el van túlozva, de elvileg vannak a valóságban is hasonló lányok és nők, ha nem is ilyen végletesen! Bevallom nekem tetszik, ilyesmi lányra vágyok jelenleg, mármint aki nagyon erősen tud szerelmes lenni, rajongani, hamar esik szerelembe, alapvetően csendes és zárkózott, de nagyon érzékeny, érzelmes és szenvedélyes, ragaszkodó, illetve állandóan ölelkezni és csókolózni akar, mint Lavender! Magam is ilyesmi vagyok, szerelem esetén (tudom, érdemes volna lazábbra venni, de ilyen vagyok). Amúgy 22 éves srác vagyok, szóval kissé különc a korombeliekhez képest.

júl. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ő nem ugrik be hirtelen, hogy kicsoda, bár a nevét ismerem.

De ha a HP-s lányok közül kellene választani, akkor Hermione Granger jönne inkább be.

Domináns, magabiztos, de ugyanakkor érzékeny ember és hűséges a szeretteihez. Emellé egy értelmiségi nő.

júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Látszik, hogy 22 éves kisfiú vagy.
júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, engem kifejezetten idegesítene egy ilyen barátnő.
júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mellékszereplő volt, hogy azt se tudom ki az. Neve ismerős, de amúgy semmi.
júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra Luna az aki megfogott az elvont és többitől különböző személyiségével, vagy Nymphadora, de róla nem derül ki sok.
júl. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!