Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom egyik lány barátjára. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
A párom részéről biztosan csak barátság, elvileg a másik részről is. Érzek egyfajta féltékenységet ami lehet, hogy alaptalan. Nagyon régóta ismerik egymást. Hogyan tudnám legyőzni? Nem akarom eltiltani nyilván. Magamban akarom ezt helyrerakni. Teljesen megbízom a páromban csak kissé túl féltékeny vagyok.
2021. febr. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem birtoklás.


Így.:)

2021. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység az szerintem inkább az önbizalomhiányból fakad, hogy a másik "jobb", mint te és elvesztheted a párodat miatta. Szerintem nyugodtan beszéld át a pároddal, hogy mondjuk miért inkább veled van, mint vele, amivel némi önbizalmat adsz magadnak. Le is írhatod ezeket papírra és majd előveszed, amikor megint felerősödik ez az érzés és rájössz, hogy felesleges aggódni, nem véletlenül van veled.
2021. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!