Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, lányok, ti néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, lányok, ti néha nem éreztek így?

Figyelt kérdés

Sok éve élek házasságban, de előtte szimpla kapcsolatban is mindig mostam, főztem, takarítottam. Örökké háttérbe szorítottam a vágyaim. Hónapok óta tervezek elmenni bringázni egy nagyot, de mindig van valami. Menjek boltba, bankba, főzzek stb és soha nem jut idő magamra. Néha már azt érzem, hogy bárcsak egyedül élnék, mindenre jutna időm, senkihez nem kellene alkalmazkodom, sokszor azt érzem, hogy nem bírom tovább. Szeretnék többet sportolni, olvasni, de soha nem jut magamra idő. Mindig magam helyezem hátra.


Ti hogyan léptek túl ezen vagy hogyan találjátok meg a közös utat a háztartás vezetés / mindennapok és az én idő, a szórakozás / sport között?


Csak én vagyok ezzel így?


ma 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

#10: Úgy, hogy nem ragadsz le az első jöttmentnél, aki épp szemet vet rád.

Amúgy meg ha túlteszed magad az etimológiai sz..rrágáson, akkor azért érdemes tudomásul venni, hogy a társkeresés nem valami passzív cselekvés. Nyilván van köze hozzá a szerencsének is, de alapvetően az egyén dönti el, hogy ki felel meg neki, és ki nem.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem elvárás, félre értitek. Sok mindenben a segítségemre van, de sokszor pl idegesít, hogy én azt nem úgy szoktam, inkább akkor én magam csinálom meg. Vagy pl aggaszt, hogy mit fog enni, ha nem főztem? Igen, igen, tudom van hideg élelem, de valahogy ez bennem ilyen öröklött hülyeségként él. Ezt láttam nagymamámtól, anyámtól és haszontalannak érzem magam, ha pl tudom, hogy nincs itthon főtt étel és főzés helyett inkább elmegyek futni. Ezeket a berögrött hülyeségeket nekem kell levetkőzni, de hiába akarom, nem megy és néha annyira besokkalok, hogy azt érzem, jobb lenne egyedül, mert akkor senkinek sem akarok görcsösen megfelelni.
ma 16:15
 13/20 anonim ***** válasza:
11, és lehet a további lépéseket is tudni? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy véletlenül találnak az emberek ilyen párokat, és pont jó szót használtak rá. Mert semmilyen konkrét tanács nincs soha arról, hogy hogyan választottak jó társat maguknak. Senki nem ír le semmilyen jelet, tesztet, akármit, csak jön ez a lenéző büfi, mint tőled is, és annyiban marad az egész.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy pl aggaszt, hogy mit fog enni, ha nem főztem? Igen, igen, tudom van hideg élelem, "


Egy férfi is megfoghatja a fakanalat. NBekem még nem volt olyan párom, aki ne tudott volna főzni. Ha nem is volt mesterszakács, de alap kaját, mint rántott akármi, pörkölt, sültek vagy egy főzelék mentek. Van, aki tortát sütni is tudott. (Én nem)

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az én párom nem tud főzni.


Egyébként abban van igazság, hogy sok ember osztja az eszét, hogyan válassz társat stb. De való igaz, mik az intő jelek? Figyelek.

ma 16:50
 16/20 anonim ***** válasza:

Például önellátó. Értsd: tisztán és rendben tartja magát és környezetét, képes ellátni magát, mint főzés pl.

Rád most nem vonatkozik, de még figyeld meg,hogyan bánik más emberekkel.


A te párod is képes megtanulni főzni, ha nem értelmi fogyatékos.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy vagyunk házasságban, mint ahogy #7-es írta. Bármikor mehetünk bárhova, vannak hobbik sportok, amiket külön (is) végzünk. Én férfiként mosok, sütök főzök, takarítok is (sokat) és foglalkozok a gyerekekel is. Valahogy mégis van énidőm, pedig nekünk 4 gyerekünk van, van bőven tenni való velük is.


Valahogy ki kell építenek egy megfelelő egyensúlyt, mert tényleg kell az embernek, hogy házasságban is tudja magát szabadnak érezni rendszeresen és nagyon fontos az énidő.


Ehhez mondjuk tényleg kell egy olyan társ, aki partner tud lenni a háztartásban végzendő dolgokban is.

ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#10 Sok szerencsével vagy/és más fontos dologról lemondva, pl. erős vonzalom, kémia, jó szex (ez a legtipikusabb, hogy döcög/nincs meg). Az "all in"-t, aki minden szempontból jó, nehezebb megtalálni, mint megnyerni az eurojackpotot.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"de alapvetően az egyén dönti el, hogy ki felel meg neki, és ki nem."

Így van. Csak van olyan egyén (a nem szerencsés típus), akinek a lehetőségei kimerülnek annyiban, hogy szórhatja kifelé egyik nem megfelelőt a másik után. Megfelelő sosem jön, legfeljebb egy ideig annak tűnő, akiről kicsit később derül ki, hogy valami geb@sz csak van vele is.

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell kifordulnod magadból, egyszerre csak dönts el annyit, hogy pl. holnap délután csak pihenni/biciklizni fogok, és azt a délutánt csináld meg így. Nem kell egyből más életmód, egyszerre csak egy lépés legyen.


A nők egy részének valóban berögződés a folyamatos kontrollra való törekvés, tényleg ezt tanultuk sokan. Egyszerre csak egy lépés. Menni fog!

ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!