Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, lányok, ti néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, lányok, ti néha nem éreztek így?

Figyelt kérdés

Sok éve élek házasságban, de előtte szimpla kapcsolatban is mindig mostam, főztem, takarítottam. Örökké háttérbe szorítottam a vágyaim. Hónapok óta tervezek elmenni bringázni egy nagyot, de mindig van valami. Menjek boltba, bankba, főzzek stb és soha nem jut idő magamra. Néha már azt érzem, hogy bárcsak egyedül élnék, mindenre jutna időm, senkihez nem kellene alkalmazkodom, sokszor azt érzem, hogy nem bírom tovább. Szeretnék többet sportolni, olvasni, de soha nem jut magamra idő. Mindig magam helyezem hátra.


Ti hogyan léptek túl ezen vagy hogyan találjátok meg a közös utat a háztartás vezetés / mindennapok és az én idő, a szórakozás / sport között?


Csak én vagyok ezzel így?


ma 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
legalább a szexben kapsz olyan gyönyöröket, hogy kárpótoljon?
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kapcsolatom kb ilyen volt. Soha többé.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

"hogyan találjátok meg a közös utat"

A titok az, hogy normális társat kell keresni, és nem egy arrogáns tapló mellett kell lehorgonyozni. És akkor nincs ilyen probléma.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
66%
Részmunkaidős állással.
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha egyszer végre elválok, soha többé nem költözök össze senkivel. Pedig most már kiveszi a részét a háztartásból, de akkor is több munka van így itthon. Lesz egy pasim, akivel szexelünk meg kapcsolatban leszünk, de egyáltalán nem akarom minden nap látni.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nekem normalis parom van, aki nem var el tolem ilyeneket, illetve en is normalis vagyok, hogy nem olyan part valasztok, aki ezekre vagyik. Nem vagyok itthon sem csicska, sem cseled.
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Normális párt kell találni. Én pl nem érzem azt amit te, pedig évek óta házasságban élek. Akkor megyek és oda ahova akarok.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem igy, mert egyrészt nem szorítom magam háttérbe, másrészt nem vállalok mindent a nyakamba.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Engedtessék meg, hogy férfiként válaszoljak!

Igaz, a házasság még jócskán odébb van, de nálunk ilyesmi kizárt, hogy eléforduljon. Azért, mert társak vagyunk, és nem hajcsár és szolga. Támogatjuk egymást, közösen építjük a jövőnket, és nem az van, hogy egyikünk kvázi rabként tekint a másikunkra. Tudom, hogy sajnos mélyen beleégett a társadalomba, hogy az normális, hogy a nőnek csak alárendelt szerep jut, és szó nélkül ki kell szolgálni a férfit akkor is, ha gyötrődik mellette, de ez így nagyon, de nagyon nincs jól! Nem szabad teret adni olyannak, aki kihasználni és ugráltatni akar. Egy jól működő párkapcsolat alapja a kölcsönösség. Ha ez nincs meg, akkor értelmetlen folytatni, mert úgysem lesz mindkét fél boldog.


"mindig mostam, főztem, takarítottam"

Nem mondom, hogy hátrány, ha valaki kiveszi a részét a házimunkából, de ez akkor egészséges, ha a felek nagyjából hasonló mértékben veszik ki a részüket, és ha ez úgy történik, hogy a legkevésbé sem élik meg tehernek. De nekem az jön le, hogy itt nem ez a helyzet. Itt egész egyszerűen arról van szó, hogy te kvázi a házi cselédje vagy. Na, ez a legkevésbé sem normális.


"Örökké háttérbe szorítottam a vágyaim."

Ez a baj. Nem elég, hogy ő egy csicskáztató barom, benned meg még annyi tartás sincs, hogy kicsit kiállj magadért. Mondjuk egy normális kapcsolatban eleve a másik fél is érdeklődne a vágyaid iránt, és segítene azok elérésében, de ha ez nincs meg, akkor legalább próbáld meg érvényesíteni az érdekeidet! Mert ő nem fog azzal foglalkozni, hogy neked jó-e.


"Hónapok óta tervezek elmenni bringázni egy nagyot, de mindig van valami."

Ilyenkor kell azt mondani, hogy "drágám, hétvégén elmegyek egy 100 km-es bringatúrára." Aztán találja fel magát! Ne legyen már teljesen életképtelen, legalább egy napig legyen képes egymaga boldogulni!

Én egyébként soha nem értettem, hogy az ilyeneken mit esznek egyesek. Mármint persze, tudom, ennek is megvan a maga lélektana, az ilyenek minden aljas, manipulatív dolgot bevetnek, hogy a nő kitartson mellettük egy olyan kapcsolatban, ami a legkevésbé sem hasonlít egy ép, harmonikus kapcsolathoz, de emellett tényleg nehéz felfogni, hogy hogy nem ábrándulnak ki egy ilyen életképtelen baromból? Mi a franc a vonzó egy olyanban, aki tényleg full életképtelen? Én elsüllyednék szégyenemben, ha nem tudnék egymagam gondoskodni arról, hogy pl. tudjak mit enni, vagy ha képtelen lennék valamit elintézni.


"Néha már azt érzem, hogy bárcsak egyedül élnék"

Nosza, akkor tegyél érte! Mert arról ne álmodozz, hogy majd ő hirtelen 180 fokos fordulatot vesz, és majd elkezd azért tenni, hogy neked jobb legyen. A választás a tiéd: vagy otthagyod ezt az életképtelen barmot, vagy beletörődsz, hogy soha nem lesz normális életed.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Hogy kell "találni" normális párt? A talál nem egy cselekvés, hanem egy történés.
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!