Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy jó része miért szexualizálja magát az öltözködésével, ha nem szeretnének szexuális tárgyak lenni?

Figyelt kérdés
ma 14:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/148 anonim ***** válasza:

Az a légbőlkapott, amit a hozzád hasonló senkiházi, IQ light, szexuális analfabéta írogat ide saját kútfőből, nem a statisztikák, kutatások.

A statisztikák, tanulmányok se tévedhetetlenek, de nem is próbálnak azok lenni, de mindig, minden esetben felette állnak magánszemélyek anekdotikus halandzsáinak.

Ha tényekre akarunk alapozni, és azok szerint navigálni a világban, akkor bizony minél több dolgot kell matematikává tenni, ahogy csak lehet.

Azért vannak gyógyszerek, terápiás módszerek, meg akár űrutazás is, mert így működik a világ, ami tudományos módszerrel vizsgálható, azt azzal vizsgálják és fejlesztik is.

Az emberi viselkedés, pszichológia, szociológia is pontosan ilyen.

Ha van egy ilyen témájú kutatás, akkor hápogással, személyes kételkedéssel nem fogod megcáfolni. Ha valaki cáfolni akarja, akkor bizony hibát kell keresni benne.

El kell gondolkodni, miért nem adta ki azt az eredményt, amit ő várna és valamire alapozva igaznak hisz, és ilyen alapon bele lehet kötni a mintavételezésbe, a más tényezők (amik befolyásolhatják az eredményt) elégtelen kizárásába, a statisztikai próbákba, módszerekbe, stb. De még belekötni se elég, ha nem hajtja végre senki a kutatást a korrigált módszerrel, addig nem ér semmit, nincs eredmény.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/148 anonim ***** válasza:
65%

"Az egész társadalmunk arról szól, hogy a férfinak dicsőség a szex, a nőnek megalázó."


Te el vagy varázsolva valahol.


Viszont ne csidalkozzatok, ha a nők valogatosak. Ennyi agyament, beteg fszt, mint amennyi a pasik között van."


Én ezt nőként írtam.

ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/148 anonim ***** válasza:

Egyébként vicces a ferdítés is. Most már megjegyzésekről (catcalling) van szó.

Eddig nemi erőkszakról és fogdosásról, alányúlásról és hasonlókról volt szó.

A számok, amiket írtam, ezekre vonatkoznak.

Akinek annyi intelligenciája nincs, hogy legalább arra reagáljon, amit a másik ténylegesen ír, nem túl sok reménnyel szolgál. :)

ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/148 klipsch100 válasza:
10%

#71


hidd el, nekem édesmindegy, hogy te mit gondolsz.


a normálisabb nőket viszont mindig is próbáltam lebeszélni arról, hogy ócska lebujokba, hónaljszagú szórakozóhelyekre menjenek, mert ilyen helyekre épelméjű férfi a lábát be nem teszi, ergo maradnak az ősemberek.

amelyik nőt viszont nem zavarja, hogy ahová megy, ott nincs normális ember, csak taperoló görény, az hadd menjen, és akkor neked is igazad lesz, kis penészvirágom.

ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/148 anonim ***** válasza:
85%
Én speciel soha nem voltam diszkóban meg buliban, és így is tapogattak, szóval... plusz életem nagy részében BMI szerint II típusú elhízott voltam, és szinte zsákokban jártam.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/148 anonim ***** válasza:
15%
68 mit engedek meg magamnak te pszihopata?életembe nem értem még nőhöz,micsináltam?
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/148 anonim ***** válasza:
4%

Az a baj, hogy sok nő csak fejben nagylány és nő. valójában fosós kislány, aki úgy ül le játszani a nagyok asztalához, hogy nincs tisztában a szabályokkal.


- Igen, ha prostisan öltözve mész utcára, prostiként bánok veled.

- Igen, ha feljössz velem a szállodában a szobámba, akkor meg foglak rakni, mert azért jöttél.


Pár éve ismertem az éjszakában egy 5-6 fős lány csapatot. Fogorvos, ügyvédbojtár, meg hasonló, budai lánykák voltak. Folyamatosan lehúzták a pasikat piára, cuccra, vacsira. Aztán az egyik helyen egy arab maffiózó forma keményen orrba verte az egyiket, mikor a sok koktél utál, a csaj közölte, hogy nem lesz cumi. Nem tudtam sajnálni a csajt.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/148 anonim ***** válasza:
85%
77, de mi nem ismerünk ilyen gusztustalan cigányproli embereket, mint te meg a haverjaid.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/148 anonim ***** válasza:
85%

74

Akkor mikor én munka miatt voltam kint bulizni több emberrel is aki a cégnél dolgozott, ott volt a cég tulaja aki kb 20 évvel volt idősebb nálam, ott volt a velem egyidős gold digger csaja, akivel amúgy nagyjából joban voltam.

És ez a kedves, nagyon becsületes cégtulaj, előre megfontolt szándékkal kicserelte a vizes poharamat egy másikra, amibe beleöntötte a saját droggal teli vizet, majd amikor már úgy ítélte hogy elég felszabadult vagyok a ki tudja mennyi mennyiségű drogtol, akkor minimum 10 ember szeme láttára akit ismer, akik neki dolgoztak, a barátnője és az én munkatárs bararnoim szeme láttára kirángatott mellőlük és rángatva elkezdett velem táncolni, akkor itt is én voltam a hibás mert elmentem a barátnőimmel, a kollégáimmal egy céges bulira?


Ne kérdezd mi történt, mert annyira sokkot kaptam hogy csak 5 másodpercre emlékszem, amíg megfogja a kezem és tancikalva elkezd rángatni.

A mai napig nem emlékszem többre, nyilván a baratnoim szedték le rólam.


Na, itt én vagyok a hibás?

Egy elegáns fekete ruha volt rajtam egyébként, nem kva szerko.

Persze, mikor beszéltem erről, volt már aki azt mondta hogy dehát minek fogadtad el a vizet?

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/148 anonim ***** válasza:
89%

"- Igen, ha prostisan öltözve mész utcára, prostiként bánok veled."


Na álljunk itt meg. A kérdező szerint "minden annak számít ami szexuális vonzamat vált ki". A kettő nagyon nagyon nem ugyanaz. Ne keverd össze dolgokat, ne ferdíts.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!