Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire számít a nő öltözködése?

Figyelt kérdés

Inkább ismerkedési szakaszban, vagy egyáltalán azért, hogy észrevegyetek valakit. Vonzóbbnak találjátok, ha egy nő szexi, kivágott, feszes ruhákat, alakformáló farmert, rövid felsőket, extra push-up melltartót, magassarkút stb. hord, mint ha lazábban, kényelmesebben, bővebb ruhákba öltözne? Utóbbi alatt nem a fiús-sportos öltözéket értem, hanem inkább valami ilyesmit:

[link]

[link]


2022. febr. 20. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én pl. az elegánsan, nőiesen öltözködő lányokat szeretem, mint amilyenek pl. sokan a jogász vagy közgazdász lányok közül.

25/F

2022. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Előbb utóbb úgy is lekerül. :D
2022. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó áll rajta akkor igen, pl amit linkeltel, az nekem tetszik, jo a stilusa
2022. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem a nőies darabokat egy nőn. Elég magas a tűréshatárom. De ezek a 90-es évekből feltámadó trapéznadrágok meg mikiegércipők hányinger komolyan.


Úgy néz ki némelyik szerencsétlen, mint Meg Griffin, mondjuk a férfiak sem jobbak a 3/4-es nadrágjukkal és a belőle kilátszó ""retro"" zoknival.


De hogy inkább szoknyás vagy inkább elegáns vagy inkább sportos, az teljesen mindegy.

2022. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Összesen annyi az elvárásom egy nő öltözködésével szemben, hogy ne legyen igénytelen. Magassarkú nálam semleges, bár most jobban belegondolva (fogalmam sincs miért) kicsit írtózok tőlük.


Amiket linkeltél azok rendben vannak. Amúgy előbb felfigyelek egy olyan nőre, aki testhez simulóbb ruhákat hord, de a végén úgy is az összkép fog számítani, amin ez nem lendít semmit.

2022. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyedul az nem jon be, ha az alkatahoz nem megfelelo ruhat hord valaki, vagy ha oregest. Minden mas johet.
2022. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Farmer meg egy normál sport cipő nem a mostani divat amit régebben csövesek húztak , elefánt futó cipők kevés embernek áll jól.
2022. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2022. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!