Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy jó része miért szexualizálja magát az öltözködésével, ha nem szeretnének szexuális tárgyak lenni?

Figyelt kérdés
ma 14:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/145 anonim ***** válasza:
91%
És ki dönti el h mi a prostis öltözék? Gusztustalan hozzáállás, bárki bármikor meggondolhatja magát, akkor is ha már felment veled. Ha te ezek után is “megrakod” az szexuális erőszak.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/145 anonim ***** válasza:
85%

Látszik, hogy nem érted.

A taperolások, zaklatások többsége munkahelyen történik, akkor ennyi erővel le lehet beszélni a nőket arról, hogy olyan helyre menjenek dolgozni, ahol férfiak is vannak.

Arra ugyanakkora az esély, hogy tömegközelkedésen is letaperolják, mint szórakozóhelyeken, ezzel az erővel ne utazzon ott se. Ezzel az erővel rá lehet mondani, hogy ha nincs jogsija és nem kocsival jár, akkor valamilyen szinten hibás ő is, hiszen tudvalevő, hogy esélyes, hogy a tömött buszon történik ilyesmi.

Teljesen mindegy, hogy neked az az álomvilágod, hogy ezek az esetek leginkább ócska lebujokban történnek meg.

A valóság nem ez, így a logikád se állja meg a helyét.


Az is még mindig álomvilág, hogy rá van írva a férfiakra, hogy melyik taperoló görény, és ilyet csak olyan alakok csinálnak, akikről messziről látszik, hogy lepukkant, low-life alakok.

A valóság itt is kissé más.

Millió olyan férfi is csinálja, aki normálisnak próbálja magát feltüntetni.

Olyanok között is bőven akad, akik edukáltak és visszafogottnak tűnnek a felszínen.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/145 anonim ***** válasza:
73%

Van egy kérdésem.

A jól kinéző, vonzó, szexi pasikat megerőszakolják, zaklatják az utcán?

Nem kell válaszolni. ELég, ha elássátok magatokat.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/145 anonim ***** válasza:
8%

79.


Pedig te IS hibáztál!


ALAP, hogy SOHA nem iszunk csak ott, előttünk felbontott dobozból.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/145 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a legjobb, ha inkább otthon hagyjuk a testünket mielőtt az utcára lépnénk, nehogy valaki véletlenül vonzónak találja. Nyilván a nők problémája ez, nem azon férfiaké akik minimálisan sem tudnak viselkedni magukon egy minimálisan is kivágott dekoltázs láttán.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/145 anonim ***** válasza:
84%

83


Engem kishíján erőszakoltak már meg szórakozóhelyen, bár marhára nem nő tette, hanem férfi.


Nők is fogdostak, értek már hozzám úgy, hogy arra nem adtam engedélyt.

Párkapcsolatban is történt olyan, hogy a másik fél letojta a határaimat.


Kaptam egy meleg vén tatától undorító susmorgást is a fülembe, amikor a Sparban álltam a gyümölcsöknél, ő meg szorogsan mögém jött.


Pont ezek miatt (IS) értem meg, milyen undorító, bár azelőtt se volt kérdés, mielőtt ezek megtörténtek volna velem.

Szerintem értelmes embernek nem kéne megtapasztalnia a saját bőrén is ahhoz, hogy felfogja, hogy mi fán terem ez a dolog, és mennyire nincs rendben.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/145 anonim ***** válasza:
88%

84 na Tessek

Kielheted az aldozathibaztato éned

Tehat egy no már a vízzel kapcsolatban sem lehet nyugodt, mikor ott van körülötte 10 ember akit ismer


Nem a féreg g.ci a hibás aki ezt megteszi, akinek már börtönben kellene rohadnia, hanem a nő, aki éppen egy buli hevében nem gondolt bele 25 fele lehetőségbe, hogy ki zaklathatja meg és hogyan.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/145 anonim ***** válasza:
88%

Páran itt eléggè el vannak tévedve ha azt hiszik, hogy “ribisen” kell öltözni ahhoz hogy bizonyos férfiakban vágyat keltsen.

Nekem rendszeresen dudálnak kamionosok pl, mikor melegítőnadrágban, tornacipőben és sima kapucnis pulcsiban megyek boltba :D nem gondolom hogy ez kihívó, félpucér vagy “ribis” lenne…


Szóval akkor mit kéne már hordani? Burkát??

ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/145 anonim ***** válasza:
84%

"Szóval akkor mit kéne már hordani? Burkát??"

Nem működik.

Azokban az országokban ugyanúgy zaklatják, taperolják a nőket, még nagyobb arányban, mint itt.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/145 anonim ***** válasza:
52%

"Nem működik."


Aki erőszakoskodik nőkkel (jellemzően, de férfiakkal is előfordulhat), azokat kasztrálni kéne.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!