Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy jó része miért szexualizálja magát az öltözködésével, ha nem szeretnének szexuális tárgyak lenni?

Figyelt kérdés
ma 14:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
84%
És olyankor is én vagyok a hibás ha nagykabátban bő farmerben kapnak el???? Szálljatok már magatokba. Egy nő ne érezze magát szexinek mert elkapják aztán ne csodálkozzon? Milyen hozzáállás ez?
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
83%

Mondok akkor konkrét számot is: A nemi erőszakok 70-80%-át követi el partner, ex-partner, családtag vagy ismerős.

Tehát az esetek túlnyomó többségével NEM az a szituáció, hogy a "melltartóban" bulizó nőt elkapta egy random kangörcsös "színesbőrű".

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 anonim ***** válasza:
83%

38 jah. Tehat akkor el van ismerve hogyha elmész egy szórakozóhelyre, akkor bárhol is vagy a világban, ott ősemberek között leszel.

Tehat a férfiak nagy százaléka ősember. Oké

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:
86%
Vajon a 180 kilós, fogatlan, 45 éves cigányasszony is szexualizálja magát, ha pucéran megy az utcára, vagy csak az, akit vonzónak talál az adott pasi?
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 anonim ***** válasza:
87%

.... nem tudom megérteni hogy a vonzalom érzése miért jelent egyet a férfiak NAGY részének azzal, hogy tárgyként tekintenek a másikra. Ha én látok egy férfit aki kifejezetten szexi akar lenni, és olyan ruhát visel ami pl láttatja és kiemeli az izmait, akkor arra gondolok, hogy oké ő jól néz ki, NEM pedig arra hogy ez csak egy darab hús, ami használatra van. Képes az agyam felismerni hogy 1, ő vonzó 2, direkt vonzó is akar lenni, ezért merészebb ruhákat visel 3, ettől ő még egy ember, nem pedig egy tárgy.

Pasiknak meg elég ha csak egy kicsit is szépen öltözködik a nő, és abba beleőrülnek, mert hogy fuh ez nem érdemel tiszteletet, ezzel úgy lehet bánni ahogy akarok, és ennek azt mondhatok amit akarok, mert ő maga kéri hogy így viselkedjenek vele!! Ha azt akarná hogy emberként tekintsek rá, akkor max kötött kardigánban és bő nadrágban merészelné elhagyni a lakást!!


Bizarr.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 anonim ***** válasza:
88%

45

Én se értem ezt a hozzáállást, pedig magas libidójú férfi vagyok.

ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 klipsch100 válasza:
17%

#40


a vicces az egyébként, hogy ezek a nők (mert ezek mind nők természetesen) valamiért mégis kulcsra zárják a lakásaik, autóik ajtaját, pedig ismételgethetnék ugyanezt a hülyeséget, hogy "senkinek sincs joga bemenni a lakásomba!! akkor se, ha nyitva van az ajtó!!!", és nem hajlandóak felfogni, hogy egy betörő nem jogszabályok szerint működik.


széttaperolják, alányúlnak, megjegyzéseket tesznek egy félmeztelenül magát riszáló nőnek péntek este, és mi a megoldás? megy szombat este is, és következő héten is.


tényleg annyira rohadtul fontos izzadó görények hónaljszagában, félhomályos, dohos helyiségekben, katasztrofálisan gagyi zenékre ugrálni, hogy kitegyék magukat ennek a dolognak minden héten?

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor mindig remélem, hogy azok a pasik, akik szerint egyrészt magára vessen, akit taperolnak, megbsznak, másrészt ha erre nem vágyik húzzon burkát, mert bárki bármikor megteheti, nem ugyanazok, akik számonkérik egy nőn ha bizalmatlan, me' nem minden férfi potenciális erőszaktevő, ne is viselkedjenek velük úgy.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/148 anonim ***** válasza:
42%

Ezzel nem fogtok sokan egyetérteni, ami tök oké, de szerintem nagyon kevés férfi van, aki nem nézi le a nőt, akivel szexel. Az egész társadalmunk arról szól, hogy a férfinak dicsőség a szex, a nőnek megalázó.


Persze soha nem fogják bevallani, hisz akkor nincs szex. De az valami feltörhetetlen kognitív disszonancia, hogy a kis feleségemtől elvárom, hogy vegye a farkamat a szájába, ha meg egy másik férfit meg akarok alázni, ugyanezt javaslom neki. Csak a férfit embernek tartom, a nőt meg alantasnak, neki a farok rossz oldalán kell tűrnie, az a dolga.


Ezért nem leszünk soha egyenlőek vagy egyenrangúak.

ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
13%

Valaki írja már le, hogy miért is nem hibás a magamutogató nő, ha betalálja egy barom?


Ilyen alapon én sem vagyok hibás, ha a járó motorú, nyitott ajtós kocsimat ott hagyom az utcán, majd elviszik. Hiszen mindenhol van kamera, a kocsiban GPS követő, rendőrök is járőröznek, meg lopni bűn a törvények és a biblia szerint is. Vajon ez meggyőzi a biztosítót? >:)

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!