Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy jó része miért szexualizálja magát az öltözködésével, ha nem szeretnének szexuális tárgyak lenni?

Figyelt kérdés
ma 14:44
 91/146 anonim ***** válasza:
23%
Én nem erőszakoskodok nőkkel,mégis leprás vagyok számukra,többször megaláztak
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/146 anonim ***** válasza:
16%

Na akkor...


Igen, előfordulhat, hogy sétálsz az erdőben, piros kabátban, és egy részeg vadász, vagy eltévedt lövedék megöl.

De ha Ukrajnában sétálsz az erdőben, terepszínben, pláne egy puskával, akkor és ott SOKKAL-SOKKAL nagyobb az esély rá, hogy lelőnek.


Ez, így már érthető példa lányok és értetlenek?

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/146 anonim ***** válasza:
73%

91

Jó okkal vagy számukra leprás.

Amúgy meg nem érdekel senkit, nem releváns most itt a nyomorod sem a főkérdés, sem a kialakult vita szempontjából.

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/146 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan nem hiszem el, hogy ekkora buta, értetlen, 0 senkiházi humanoidok léteznek.

Melyik része nem volt annak világos, hogy a legtöbb zaklatás munkahelyen történik? Több történik munkahelyen, mint tömegközlekedésen, utcán és szórakozóhelyeken együttvéve.

Érted a mondatot? Ismeretlen netán valamelyik szó?

Ha sikerült esetleg felfogni: Akkor dolgozni se járjanak nők? Vagy csak olyan helyre, ahol nincsenek férfiak?

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/146 anonim ***** válasza:
7%
92. miért van lepontozva, és miért nincs rá válasz???
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/146 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, hogy olyan szinten vagy ostoba és arrogáns, hogy a mérhetetlen bugyuta kommentedre 3 kérdőjellel követeled a választ, de az már egy következő szint, hogy még azt se ismered fel, hogy a nyomorék gondolatmeneted már oldalak óta van erősen próbára téve.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/146 anonim ***** válasza:
14%

96.


ŐSZINTÉN!!!


Csak erre válaszolj!


Ha én, ebben a nyálkás időben, nyári sportgumival, versenymotorral 200-al belemegyek az oszlopba, akkor ki/mi a hibás?

- A motor gyártója?

- A motor eladója?

- Az út karbantartója?

- A gumi gyártója?

- A gumi eladója?


Mert én nem, ugye? Ugye, hogy én nem? >:)

ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/146 anonim ***** válasza:
82%

97

Ez meg hogy jön ide, te szerencsétlen?

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/146 anonim ***** válasza:
76%
Mucuka, az megvan, hogy közlekedni a KRESZ betartásával lehet, tehát annak megszegése a büntetendő, míg az utcán erőszakodás esetén pedig az erőszakoskodó követ el bűncselekményt?
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/146 anonim ***** válasza:
11%

99. És ez?


Igen, előfordulhat, hogy sétálsz az erdőben, piros kabátban, és egy részeg vadász, vagy eltévedt lövedék megöl.


De ha Ukrajnában sétálsz az erdőben, terepszínben, pláne egy puskával, akkor és ott SOKKAL-SOKKAL nagyobb az esély rá, hogy lelőnek.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!