Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy jó része miért szexualizálja magát az öltözködésével, ha nem szeretnének szexuális tárgyak lenni?

Figyelt kérdés
ma 14:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/148 anonim ***** válasza:
73%

#29

De miért lenne hibás valaki, mert x ruhát vett fel? Mint írtam, akkor sincs joga erőszakoskodni senkinek, ha pucér valaki.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/148 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges a ruhán rugózni, mind tudjuk, hogy nem csak a “kihívó” öltözetű lányokat molesztálják, szóval akár burkában is elmehetek bulizni, akkor is van esély arra, hogy valaki betaláljon.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/148 anonim ***** válasza:
86%
A motherless szennydalon is rengeteg nő fotója volt/van, amin abszolút nem viselnek kihívó ruhát, többen kabátban vagy egyéb vastag téli kinti öltözetben vannak. Nem kell kihívón/lengén öltözni ahhoz, hogy a creepek rákattanjanak az emberre.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/148 anonim ***** válasza:
89%

Nem magukat szexualizálják, te szexualizálod őket.


Én rohadt szexinek tartom az öltönyös férfiakat. Ez nem jelenti azt, hogy hozzájuk dörgölőzhetek. De ha te megtetszel egy meleg férfinak, neki sincs joga megfogdosni.

ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/148 anonim ***** válasza:
88%

#3 Valami vallásfanatikus országban épp odáig jutottak(ahol a nők egész testet, beleértve a szemeket is takaró fekete zubbonyt viselnek), hogy nem szólalhatnak meg, mert a hangjuk szexuális izgalmat vált ki a férfiakból.


Fogd fel, a probléma nem a nőkkel van, hanem az őket tárgyiasító férfiakkal.

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/148 anonim ***** válasza:
88%

A legszebb az egészben az, hogy a megtörtént nemi erőszakoknak, szexuális zaklatásoknak, taperolásoknak általában semmi közük ahhoz, hogy mit viselt az áldozat.

Vannak szakemberek, akik kutatják ezt nagyobb mintán, és semmivel se sikerült igazolni egyelőre, hogy az növelné vagy csökkentené az esélyét a szexuális bántalmazásnak, hogy ki milyen ruhát visel.

Ellenben az kiderült már világosan, hogy a legtöbb ilyen bűncselekmény nem úgy történik, hogy a nő elmegy bulikázni kihívó ruhában, aztán elkapja egy kanos idegen a retyóban.

A legtöbb eset úgy történik, hogy az áldozat ismeri az elkövetőt. Családtag, partner vagy ex, vagy barát/ismerős.

A zaklatásnak, erőszaknak általában nem az a háttere, hogy annyira izgató a nő, hogy a deviánsabb/neveletlenebb férfi nem bír egyszerűen a kangörcsével, vagy úgy gondolja, hogy szabad ezt tenni, mert úgyis a nő akarja, hiszen ő maga csinált magából szextárgyat, hanem ezek az elkövetők fejben beteg emberek, akik a másik leuralására, kontrollálására izgulnak. Sokszor olyan szituációt teremtenek, ahol a környezet abszurdnak tekinti, amikor a nő/lány megvádolja, senki se gondolná róla.

Esetleg abba is fektetett vagy fektet energiát, hogy a nőt elhiteltelenítse.


Aranyos, szép álomvilág az, hogy a férfiak túlnyomó többsége normális, valamint, hogy aki normálisnak, konszolidáltnak tűnik, az biztosan valóban az is.

Szép álmovilág, hogy vannak a fehér, normális férfiak, akiknek a 99%-a természetesen soha nem nyúlna engedély nélkül nőhöz, és vannak a cigó/egyéb színes, agresszív elemek, meg az 1%-nyi "drogos", primitív állat a fehérek között, és ők rávetik magukat a saját hibájából óvatlan nőre.

Csakhogy a valóság egy kellemetlen dolog, és ezesetben nem igazolja vissza ezt az álomvilágot.

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/148 anonim ***** válasza:
26%

Egyetem alatt őrködtem egy irodaházban.

Volt az épület mellett egy hely, ahová tilos volt parkolni, és ez jelezve is volt, meg eleve, akinek volt egy kis esze az láthatta/gondolhatta is, hogy eleve miért nem állhat oda.

Viszont néha jött 1-1 barom, aki csak oda állt.

Egyik alkalommal kimentem, és valóban udvariasan, szépen jeleztem, hogy tiltott helyen áll, parkoljon máshová! És ezt formaruhában, tehát láthatta, hogy őr vagyok.

Erre előadta a szokásos "Há' tugyakivagyok é??? Kirúgatom..." baromságot, én meg erre ott hagytam.

Fél óra sem telt el, jött vörös fejjel üvöltve, be az aulába, a pulthoz, hogy megöl, mert a kocsijával mi lett!? Mert biza egyrészt a kapu is meghúzta, másrészt lereszelte az elejét a kijövő kukáskocsi.

Én meg pofán röhögtem. Majd rendőrt hívtunk, ő meg kapta a bírságot a tilos parkolásért, meg a papírt, ami alapján kizárt, hogy a biztosító fizesse a javítást.


Na ilyenkor, ki a hibás, és ki az áldozat?

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/148 klipsch100 válasza:
19%

#34

olyan, mintha a józan ész hiányozna belőled.

túl sok értelem nem kell ahhoz, hogy valaki felfogja, hogy mi a gond azzal, hogy sok nő kb. félmeztelenül megy el bulizni.

de itt vagy te, aki hajtogatod, hogy "senkinek sincs joga megfogdosni őket"


joga nincs, valóban

viszont, ha egy nő ősemberek közé jár félmeztelenül, akkor ne csodálkozzon, hogy pontosan úgy bánnak majd vele, mint az őskorban. és bizony a pattintott kőkorszakban túl sok joga nem volt senkinek.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/148 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy igaz, bárcsak minden nemi erőszak híréhez úgy állnának a férfiak, mintha migráns vagy nem fehér lenne az elkövető. Mennyivel szebb világ lenne.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/148 anonim ***** válasza:
21%
38. Hagyd! Nem tudják, és nem is akarják felfogni, hogy mind a 2 fél hibás.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!