Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki azért nem ismerkedni, mert számviteli diplomával csomagszortírozónak vennének fel?

Figyelt kérdés

Általános admin munkákra jelentkeztem, már vagy 50 helyre. Egy-két telefon volt, de végül interjúra sem hívtak.

Legyek takarító de most komolyan, ennyire nincs munka?

Közben egy tolmács úr udvarolna nekem, szimpi de nem merek lépni, mert ezt cikinek tartom.


ma 12:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatok nincsenek olyanok akinek lenne valami ahová tudnék menni dolgozni.
ma 12:22
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezért inkább hülyeség, balf szság
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen munka nem ciki.

Majd továbblépsz, ha találsz jobbat, nem itt fogsz megöregedni.

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mem dolgoztal egyetem mellett? Gyakorlat nem volt? Konyvelo minden ceghez kell, rengeteg az allashirdetes.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számviteli diploma nem rossz. Nekem is az van.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha munkanélküli vagy az még cikibb.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Soha ne szégyelld amit dolgozol, kedves kérdező!


A munka nem szégyen!


Az élet túl rövid ahhoz, hogy kihagyj bármilyen lehetőséget arra, hogy boldog legyél bárkivel is!


Vágj bele!

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!