Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a titkos fantáziád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a titkos fantáziád valakivel, ami irtó ciki lenne ha megtudná az illető?

Figyelt kérdés

Ha most váratlanul minden titkos fantáziád tudomására jutna annak akivel elképzelted, mi lenne közülük a legcikibb, legkellemetlenebb ha megtudná, hogy te ilyeneket gondolsz vele kapcsolatban?


Kérlek azt is írd meg, hogy az illető a párod e, vagy milyen viszonyban vagy vele.


aug. 15. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ciki lenne mert messzebbről vagyunk rokonok. 😅😅😅
aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Hát nekem lenne a legkellemetlenebb mert mindenki rendes, kedves, kiegyensúlyozott nőnek ismer. Meglepődnének kiről fantáziálok.

Van ez a fiú , Wade Wilson, a tetovált arcú amerikai, akinek most megy a pere, sok videó van feltéve. Na én vele elkövetnék ezt azt.

aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

#2!


[link]


Ez úgy tudom ült és már modell. Nem csoda, jól néz ki.

aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy kollégámmal szexuális fantázia, akivel kizárólag kollegális viszonyban vagyunk még jelenleg is, ezért lenne ciki, ha megtudná, hogy mikről szoktam vele kapcsolatban fantáziálni. Addig számít titoknak, míg kizárólag én tudok róla.
aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

3-as nem ő az 😅

Akiről írtam még Jockertől is tetováltabb arcú

aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Talpmasszázst adni annak a bizonyos nőnek.
aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne az irtó ciki, hogy nincsenek ilyen fantáziáim. Soha nem kellenék egy pasinak sem, ha látnák a bézs falakat az agyamban.
aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
2 Hasonló hasonlót vonz. No comment.
aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen kérdésnél miért kell lepontozni?

Már álmodozni se lehet 😅🤪

aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!