Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a titkos fantáziád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a titkos fantáziád valakivel, ami irtó ciki lenne ha megtudná az illető?

Figyelt kérdés

Ha most váratlanul minden titkos fantáziád tudomására jutna annak akivel elképzelted, mi lenne közülük a legcikibb, legkellemetlenebb ha megtudná, hogy te ilyeneket gondolsz vele kapcsolatban?


Kérlek azt is írd meg, hogy az illető a párod e, vagy milyen viszonyban vagy vele.


aug. 15. 17:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
9-es 2-es vagyok, rajtam egy tetoválás sincs, fülbevalóm is csak azért van mert kilyukasztották még kiskoromban a fülem. Nem nagyon hasonlítunk, bevonzani se fogom bírni a büdös életbe ezt a palit 😁
aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
11 Egy pszichopatát, csak egy másik pszichopata vonz.
aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Tetoválás? Ha a férfi tetovált általában nem érdekli ha a nőnek nincs, de a tetovált nők legtöbbször elvárják hogy a férfinak is legyen.

De a kérdésre a válaszom: a volt munkahelyem HR-s nőjével voltak perverz fantáziáim olyan 50 körüli lehet de csinos, vékony.

aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam, hogy lepontoztok, mert nincs semmim, de hogy nullára, az durva. De legalább tudom, hogy nem érdemes várnom párra.
aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14 nyugi engem is lepontoztak meg mást is
aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ciki ha megtudná hogy nem 10 perces vagyok.. cserebe kicsi is!
aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van és leírtam, mégis lepontoznak.

Pedig épp az előbb néztem meg a kollégám faceprofilját, hogy töröljem-e az ismerősök közül. Őt adta be, hogy a legkevesebb interakció vele a facen. Szerencse, hogy a face nem látja a gondolataimat. 😅

aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan "fantáziám" van hogy a párom csak úgy, a semmiből "falhoz vágjon" és jól megkeféljen. Semmi előjáték, semmi finomkodás. Amúgy volt, akinek eokdtam ezt, de nem tette meg "nem foglak megerőszakolni" címszóval. Hát denha erre vágyom, élvezem és akarom is,akkor nincs erőszak.
aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2 az jól néz ki? Elég nyomorék feje van.
aug. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ciki lenne mert kb. 1%-ban rokonom :)
aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!