Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ciki, hogy kukáztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ciki, hogy kukáztam néhány zsák flakkont?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor levittem a szemetet, akkor a konténerek mellett ott volt 4 zsák visszaváltható pet palack, és egy kissebb zsák fél literes alu sörösdoboz. Felszaladtam a kocsikulcsért, majd a zsákokat bepakoltam az autómba. Később elújságoltam a barátnőmnek a fogást, erre kiakadt, hogy leszégyenítem a szomszédok előtt, és mennyire gáz már, hogy kukázok.


Albérletben élünk, nekem diákhitelem van, és kettőnk összkeresete nettó 650e, szóval nem fel minket a pénz. Miért akkora baj, ha ezzel kereshetek, illetve spórolhatok pár ezrest?



#szemét #flakon #pénz #kukázás #pet palack visszaváltás
jún. 24. 03:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Mifelént a hajléktalanoknak szoktuk így kölöntenni, aztán majd ők beváltják maguknak, és jó esetben aznap lesz mit enniük.

Gratulálok, megloptál egy hajléktalant!

jún. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Autókázásra azért futja... Biztos kijön az árából 2 deci benzin...
jún. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok csak emiatt autókázni a lidlbe. Ma úgyis megyünk a boltba, aztán egykalapalatt leadom. Honnan szoptad, hogy csak emiatt beindítottam volna az autót?! Meg a 2 deci benzin... ez az 5 zsák cucc minimum 5e ft. Nálatak 25000/liter a benzin?
jún. 24. 03:31
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
#1 A hajléktalanok sem kaját vesznek belőle, hanem piát vagy cigit. Nagyon kis százalékuk vesz magának ételt belőle. És ha valaki meg van szorulva, akkor miért ne tehetné meg? Ha annyira adni akarsz, akkor konkrétan vidd oda nekik és tuti csak ők isszák el...
jún. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen jól tetted,nincs ebben semmi szégyellni való.
jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Hát szerintem az. 5000 forintért lemész csövesbe, ennyire gáz a helyzet?
jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted. Le kell hajolni egy 500-asért is. A párod örülhetne, hogy élelmes vagy és megbecsülöd azt az 1-2 ezer forintot is, amit kaptál a palackokért. Egyébként meg azért fizetjük a betétdíjat, hogy visszaváltsák a göngyöleget és ne a kukában kössön ki, szóval a környezetnek is jót tettél.
jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
6: Felsőfokú végzettségem van, de igen, 5000-ért bármikor "lemegyek csövesbe", mert nekem sajnos nem a legyek sz@rják azt az 5000-et sem. Amikor belelocsolom a benzinkútnál, nem nézi a kutas, hogy honnan van a rávaló, elég, ha én tudom, hogy becsülettel szerzett pénz.
jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Jól tetted, én is vittem volna. Talált pénz. Sok kicsi sokra megy.
jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
#6 nem mindenkinek tolják a házat, kocsit, pénzt a segge alá...
jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!