Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető hogy azt mondja , hogy egész nap elő sem vette a telefont, a messengeren viszont fent volt egy jópárszor, néhány percekre?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy vannak gondok a messengerrel,bár én még nem tapasztaltam,de amit hallottambtöbbször az hogy egyhuzamban folyamatosan aktívnak jelez vkit,holott ki van lépve belőle

De az elég abszurdnak tűnik hogy nem lép be az alkalmazásba, és mégis x időnként azt mutatja hogy fent van egy adott illető.


jún. 18. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez van. RaM is irt mar ember éjszaka közepén , meg en is masra, mikozben alvas volt...
jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Kamu.
jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

VElem konkrétan volt ilyen többször is, mindkét oldalon. HA le is van szavazva, hogyy nem hasznos, akkor is.


1-es

jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ha a telefon le/fel csatlakozik a wifire, akkor szokta újra elérhetőnek mutatni akkor is, ha már rég alszik.
jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


2015óta...

jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%-ban hihető. Nekem nem csinál ilyet.
jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha felcsatlakozik wifire, elérhetőnek mutatja.

Vagy pl ha a fiamra ráírok messengeren, hiába nincs fent, abban a pillanatban bezöldül. És még órákig nem lép fel mert pl alszik, de aktívnak mutatja őt akkor, amikor megkapta az üzenetet.

jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma éjszaka nem tudtam aludni, telefonoztam. A férjemet aktívnak, online-nak mutatta, pedig ott horkolt mellettem a sötétben. Nos, ha csak nem tud álmàban is telepatikusan chatelni a messengeren, akkor már pedig az applikáció a problémás.
jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Erről jutott eszembe, egyik exem azt kamuzta h nincs messengere, facebookja.

Viberen miközben beszéltünk, folyton pittyegett a messenger.

Persze tagadta, és én voltam a bizalmatlan rossz nő…..

jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!