Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatalabb csajok szeretnek idősebb férfiakkal találkozni kikapcsolódni, nem ciki nekik?

Figyelt kérdés

júl. 18. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem az
júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez a lánytól függ.

Egy 18 éves lány, ha korabeli fiúkkal randizik, akkor olyan sok mindent nem tud elvárni, nem lesz nyaralás, vacsi étteremben, ha kirándulnak mehetnek tömegközlekedéssel stb. Mivel egy 18 éves korabeli fiúnak még nem nagyon van jövedelme, vagy nincs annyira eleresztve. Ezért sok lánynak imponál, ha az idősebb férfi ilyen randit szervez.

Viszont van akit meg feszélyez. Én is ilyen vagyok. Egyszer randiztam egy pasival, aki 10 évvel volt nálam idősebb. Úgy éreztem semmi közös témánk nincs, mintha apukámmal beszélgettem volna. A szexben sem volt valami jó, azt hinné az ember, hogy már van tapasztalata, ügyesebb, hát inkább azt éreztem nála, hogy már "el van rontva."

júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, és cikk.
júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kávézóba ültünk be egy idősebb pasival (nem randi volt), és rohadt kínosan éreztem magam, hogy mások esetleg azt hiszik, hogy ez egy randi.
júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mind szeret, aki viszont igen, mert ez a zsánere az lesz.rja hogy mások mit gondolnak róla.
júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabor49 ***** válasza:
0%
a zome idosebb pasira vagyik ma mar nem ritka a 10 20 akar 30 ev korkulombseg sem
júl. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
INkább régen nem volt ritka, akkor, amikor nem szerelmi házasság volt, hanem a család rendezte.
júl. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Találkozni és kikapcsolódni. Ha jól értem, nem párkapcsolat céljából.

Ha ciki lenne nekik, nem keresnék az idősebb férfi társaságát. Engem hívtak már jóval fiatalabb lányok kocsmázni, csak úgy csavarogni, alakulnak spontán beszélgetések. Hamarosan koncertre megyünk, ami nekem lesz kényelmetlen, mert kicsit rocker vagyok és ez más műfaj lesz. A fellépők amúgy képzett, igényes zenészek és jó zenét játszanak. Szerintem vesznek nekem pár sört.

júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha jól értem, nem párkapcsolat céljából."

Hanem? Baleknak, aki fizet? Fura, akkor inkább párkapcsolat céljából kéne.

júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez helyzet és személy függő.
júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!