Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt most nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt most nagyon elcsesztem? Ciki lenne ez után nekem kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz ezért előre is bocsi.

A történet az lenne, hogy:

Van egy gyorsétterem egy másik városban ahova havi 2x járok. Kb. 2-3 hete bementem rendeltem elvitelre, várom a rendelésem egy asztal mellett, közben észrevettem, hogy egy (ott dolgozó) csajszi rám-rám nézeget. Akármikor felnézetem a telefonról láttam, hogy néz. Ekkor sokan voltak az étteremben így nem mentem oda nehogy hatalmas beégés legyen, ha mégis félre értettem volna ezt a dolgot.

Aztán ma újra bementem erre a helyre. Csak 2 pár ült bent. Na most az volt a geb*sz, hogy ma a szüleimet vittem el nagybevásárlásra és ők is akartak venni valamit így bejöttek velem. Leadtam a rendelést, kicsit előrébb mentem tőlük, hogy csak párat lépjek és már a kezembe is legyen a rendelés amint szólnak. Kijött ugyan az a lány sétált egy kört az étteremben de közben persze nézett ismét. Egyszer csak megáll mellettem és megkérdezi, hogy nem e kitöltenék egy kérdőívet amiért nagyon hálás lenne, max 1 perc az egész. Persze kitöltöttem, közben végig néz és mosolyog meg nevettünk egyet kettőt, amikor hosszabb volt a szöveg és mondtam, hogy inkább mondja mit szeretne ott látni, hogy neki is jó legyen. Aztán mosolyogtunk pár másodpercet egymásra aztán megköszönte és visszament.

Itt az volt a baj, hogy család előtt sose ismerkedek vagy kezdek el flörtölni mert azt hallgathatom tőlük utánna napokon át… + addig senkit se mutatok be amíg nem biztos a dolog.

Szégyellem magam ez miatt mert láttam rajta, hogy várja, hogy tovább vigyem a dolgot én meg vagyok ott mint egy …..

Bár szerintem azért ment körbe, hogy lássa mennyien vannak arra és leszólíthat e valamivel és ha én offolnám ne hallja senki.

Ezek után biztosan nem jön oda még 1x így magától… Pedig nekem is bejön ő.

Szerintetek ciki lenne, ha mostantól többet bejárnék oda csak azért, hogy hátha megint összefutunk és le tudnám szólítani? Vagy most így ezzel már teljesen elrontottam az egészet? Tudom, hogy gáz de én ismerem a családom, hogy milyen sajnos… és ezt láttam a legjobbnak amit ő nem tudhatott. Pedig tényleg szívesen megismerném mert eléggé normálisnak, rendesnek néz ki.


ma 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat komolyan. Legközelebb menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy nagyon szimpatikus neked, elkérheted-e az elérhetőségét.


De készülj fel, ha nemet mondana, onnantól mehetsz másik kajáldába, ne fusztráld őt tovább.


Amúgy nem hiszem, hogy azért ment egy kört, hogy megnézze ki van a közelben... Mit kellene azon sasolnia, hogy kitöltet veled egy kérdőívet? Gondolom ezt az utasítást kapta, hogy töltesse ki emberekkel. Azért ezt ne vedd flörtnek. Egyébként meg tudod a gyorsétterembe óránként szoktak tenni egy kört, hogy van-e valami takarítanivaló.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!