Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak ciki lehet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak ciki lehet nem felvenni egy nő flörtölését?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy helyzetet, hogy egy nő kedvesen somolyog, zavarba jön előtted, néha elpirul és ez neked nagyon tetszik. De neked párod van. Vagy akár családod.

Az ilyen helyzetben, amikor a nő egyértelműen kacérkodik, és benne van a levegőben, hogy ebből minimum egy óriási szex lehetne - tudom, nem mindenki él a lehetőséggel, de ilyenkor nem érzi úgy magát az ember, hogy "mekkora balek vagyok"? Tehát nem ciki úgy tenni, mintha semmi se lenne? Vagy az ilyet hogy kezeli le magában, aki beleesik?


jún. 25. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak félreérted?
jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
De az.egyszer élünk😂
jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

De most maskepp kezeli az aki nem akar csalni és hirtelen nem lesz senki a csaladja egy 3.miatt, es maskepp kezeli az aki siman belemegy barmibe. Meg a skála a 2 közt.


Általaban akiknek a párjuk az istennő vagy a családja a minden es nem erdekli egy flörtölő nő, az siman megjegyzi hogy na mégegy kva akinek viszket es csak ennyit tud, es megy tovább.

jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel más a barátnőmön kívül, szóval ha még tetszene is egy ilyen nő egy ilyen helyzetben, akkor sem mennék bele a flörtölésbe. Mosolyogni sem szoktam másokra.
jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire egyértelmű, de tudjátok van mikor az ilyen tök váratlanul csap le és akaratlanul. Tehát nem előre betervezi a nő, hogy nekiáll flörtölgetni xy úrral, hanem úgy jön. Ugyanúgy xy úr sem biztos, hogy tudatosan viselkedik úgy ahogy, hanem az úgy jön. Valahogy kihoznak egymásból valamit, amit egyikük sem tervezett be.
jún. 26. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne kacerkodj foglalt emberrel mivel forditva te sem orulnel neki, ennyi!
jún. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalt, akkor nem. Ha csak a nő hiszi egyértelműnek a flörtölést, közben meg rajta kívül más észre sem veszi, akkor sem.
jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 ja a szent véletlenek. Már most véded d.god fejben.
jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor érezném, "mekkora balek vagyok", ha én írnék ki ilyen kérdést
júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,Babàm!


Az lehet, hogy tetszel neki, nyilván nem is vak, tehát èszre veszi, kit lehetne tàncba vinni. Viszont neki borulna az élete, ha kockáztatna egy kaland miatt. Komoly és normális ember csak akkor lép,ha nagyon megfogod, illetve hajlandó rizikót vàllalni miattad. A többi meg,aki két perc alatt vihető, annyit is ér...


Most őszintén:megéri ez neked?!

júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!