Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak ciki lehet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak ciki lehet nem felvenni egy nő flörtölését?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy helyzetet, hogy egy nő kedvesen somolyog, zavarba jön előtted, néha elpirul és ez neked nagyon tetszik. De neked párod van. Vagy akár családod.

Az ilyen helyzetben, amikor a nő egyértelműen kacérkodik, és benne van a levegőben, hogy ebből minimum egy óriási szex lehetne - tudom, nem mindenki él a lehetőséggel, de ilyenkor nem érzi úgy magát az ember, hogy "mekkora balek vagyok"? Tehát nem ciki úgy tenni, mintha semmi se lenne? Vagy az ilyet hogy kezeli le magában, aki beleesik?


jún. 25. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint fordított esteben. Vicces igazából. Én adom a lovat is alàjuk és mosolyogva közlöm, hogy van állandóm.
júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Ciki nem ciki, ha fontosabb a családod, nem veszed fel. A gond akkor kezdődik, amikor érzelmek vannak. Na az a gáz, nem a flörtölés. Ja, ha érzelmek vannak, akkor is jó lenne a szex, nyilván, viszont akkor meg a flörtölés nem megy. Akibe szerelmes vagyok, azzal nem tudok flörtölni.
júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szórakoztatnám ha észrevenném, hogy az esete vagyok, mert a családom, párom többet ér, őket szeretem a világon legjobban, másodszor pedig nem adnék reményt a harmadik személyeknek fölöslegesen. Úgyhogy egyáltalán nem érezném cikinek a helyzetet, időben befejezném a vele való trécselést.
júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tetszik a férfinak a nő és nem röhög rajta akár még a feleséggel, partnerével együtt, hogy milyen kétségbeesett luvnya? 🤨
júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!