Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozott valaha a mostani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozott valaha a mostani vagy korábbi párotok kényelmetlen helyzetbe valaha? Ami nehezen vállalható?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok?

jún. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Volt párom. Elhívott egy esküvőre amire eleinte nemis akartam menni. Aztán mivel nem ihatott mert haza kellett vigyen éjfél után kicsivel azt kamuzta be hogy fáradt s menjünk haza. Engem hazadobott ő visszament. Leitta magát és reggelig bulizott. Másnap úgy tett mintha nem történt volna semmi. El se akarta mondani de én láttam róla videót. Szakìtottam egyből.


Volt egy másik sràc akivel nem voltunk együtt csak kavargattunk. Elhívott hogy menjek velük egy 3 napos lazulásra egy ilyen weekend hàzhoz. A baràtait még nem ismertem de nem volt sose gondom új tàrsaságban,mindig valahogy betudtam illeszkedni. Mikor oda értünk nem nagyon akartak befogadni, mindenki elvolt, az egyetlen sràc meg akit ismertem (aki elhivott es szinte jartunk mar) le se szart s elvolt a barataival.Masodik napon azon gondolkodtam hogy tudnek haza menni. Egyik srac akivel valamennyire meg par szot tudtam valtani megjegyezte hogy az o baratnojet ha igy egyedul hagyta volna mar reg itt se lenne. Szoval mindenki mas is latta hogy le vagyok szarva megse szant meg senki hogy befogadjanak. Kinos 3 nap volt. Azt hittem sose fog eltelni. Miutan haza ertunk meg mintha semmi nem tortent volna ugy akarta folytatni. Az egesz koltseget en alltam teszem hozza azt is.

jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Parom házat épít ami nem tart sehol(de van lakása amiben lakik a tesójától), de gyakran kimegyunk a környékre sétálni mert csendes madaras hobby feelenges meg ilyenek.

Nem egy haverja is él arra. Egyik velünk jött sétalni egy darabon.


És igy hármasban andalogtunk.

A párom egyfolytában egyes szám első személyben beszélt. Mintha nem is lenne párja vagy ott se lennék vagy mintha nem is a párja lennék. Már a srácnak volt kellemetlen vont be a beszélgetésbe és kérdezett rolam és nyitott felém mert nem birta ő sem. Ill neki is furán jött le.


Párom valahogy ugy beszélt: hogy a házépitést nemsokára kezdem alig várom hogy ide költözzek és végre ne legyenek szomszédok, tök jo nyugodt életem lesz, stb


Véletlen sem az hogy költözunk, de jo lesz nekunk mennyi tervünk van, napozni fogunk a medence szélén, vagy bármi többesszám.


Hanem mintha párja se lenne vagy levegő lennék mellettük.


Amugy ő ilyen nárcitipus is, elnyomja a párjait, a nőnek csend a neve, csak lehuzni tudja a másikat, igazábol allandoan azt érezteti hogy a párja neki egy senki.

Otthagytam persze. 3 éve folyamat bombáz hogy béküljek ki.hát nem talál mégegy ilyen hülyét mint voltam ugy latszik.

jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mint amilyen én voltam
jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Vagy. Egyik párom elhivott a haverjaihoz 1 csaj +1 srác(egy pár ők is).akiket nem ismertem még.


A csaj volt c.gó pr.stituált. ma is műszempilla fekete haj, r.banc styl barna bőr, stb. A felmagyar pasija mellett próbálja a palit lehúzni meg vele élni, de jól is működnek egyutt évek óta így.


Szóval átmentunk bemutatkoztam kedvesen fogadtak megkínáltak üdito mogyoró.

Aztán elkezdődött a tásalgás.

Amibol az lett hogy a párom nekiállt tapadni a c.góra. flörtök a csaj elsimitja a haját párom nyálcsotgatva lesi, a végén csak ők ketten beszélgettek együtt. Na én leléptem. Aztán a párom elment veluk kocsmázni.

Én meg kidobtam.

Volt aztán sírás rívás könyörgés esdeklés mindenféle dráma. Mivel nem békultem ki, hozzám vágta hogy én c.gqurva vagyok!(én...?)


A haver nője meg persze röhög rajtam hogy 2 perc alatt csap le pasikat a kezemrol ha akarja.


Olyan érzésem volt mintha egy sz.r olcsó filmbe kerultem volna. Mintha vmi füstös lebujban piroslámpás negyedben értékesebbek a szakadt harisnyás nők mint én a páromnak.

jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyes, a második sztorid nem BAZ megyében történt? Ott ilyenek sokan
jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!