Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm ennyit tanul, ahelyett, hogy velem lenne? (Orvosis…)

Figyelt kérdés
Távkapcsolat, hétvégente találkozunk, de 2 hete kitalálta, hogy neki tanulni is kéne kicsit HÉTVÉGÉN. Tudom, hogy nehéz szak, de ott az egész hete, mi meg sokszor csak péntek déltől tudunk találkozni, és kicsit tiszteletlennek tartom, hogy odautazok hozzá aztán közli, hogy vasárnap délután 2 órát tanulásra kéne szánnia. Halálra unom magam, minek vagyok ott?!?! Probalom megnyugtatni hogy hetvegen pihenni kellene es akkor hatekonyabban tanulna maskor. Mi lesz vizsgaidőszakban? Mert oké, én nem orvosis voltam de nekem is volt olyan, hogy 2 napig egyhuzamban reggel 8-tol 11-ig tanultam vizsgaidoszakban, de ő azzal jön hogy hát ő hetekig ezt csinálja vizsgakkor…nem tudom, hogy lehetne hetekig alvàs és pihenés nélkül tanulni….es tenyleg mondtam, hogy tamogato leszek, de az vicc kategoria, hogy ennyit kene tanulni, vagy nagyon rosszul tanul vagy nagyon lassan.

ma 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális.


"kicsit tiszteletlennek tartom"


Ez meg red flag.

ma 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"és kicsit tiszteletlennek tartom, hogy odautazok hozzá aztán közli, hogy vasárnap délután 2 órát tanulásra kéne szánnia."


Igen, ez tiszteletlenség.

Megmondhatta volna, hogy pl. "13 és 15 óra között tanulok, gyere 15:30-ra.

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem sokáig lesz a barátnőd😂 Nem baj, mert utána kereshetsz legalább valami eladót a plázából.
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3


A Plázában kifejezetten csinos, huszonéves eladólányok vannak, szóval aki azokra marad, az nem jár rosszul.

Diolomájuk ugyan nincs, de mit számít az?

Ha már egy érettségizett nő + szakmája van + jól néz ki, elég érv mellette.

ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Te most komolyan két órát nem bírsz ki és nem tudod feltalálni magad?

Nem lesztek sokáig együtt.


Rosszul tanul meg lassan? AKkor végezz el egy orvosit.

ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
ALAP, hogy ne kezdj komoly kapcsolatra diáklánnyal!!!
ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ember, tudod az orvosin mennyit kell tanulni? Ha rosszul tanulna a lány, akkor be se került volna oda...


Itt csak veled van a baj. Két órára nem tudod lefoglalni magad?


Itt te vagy egyedül tiszteletlen vele szemben, ő semmi rosszat nem tett.


Szerintem is keress magadnak valami buta nőt, hozzád az illik.

ma 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvégzi és dolgozni fog még kevesebb ideje lesz. Szóval keress mást. Nem illetek össze. Te még kisgyereknek tűnsz akinek az kell hogy anyuci lefoglalja, mert különben el van veszve.
ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most valami ragebait kérdés, vagy tényleg ekkora nálad a sötétség??

Nem orvosira járok, és még így is tanulok ennyit (ahogy a szaktársaim is, akik nem bukcsádolnak). Bizony, hétvégén is tanulni kell (sőt akkor van csak igazán idő tanulni, mivel hétközben általában órákon van az ember...), ráadásul 2 óra tanulás, az SEMMI. Az meg, hogy te 2 órán keresztül nem tudod lefoglalni magad, megint csak nevetséges.

Ja, és erre azt mondani, hogy tiszteletlenség, csak hab a tortán. Szerintem neked nem való értelmes lány. Keresgélj inkább a saját szinteden!

ma 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!