Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire lazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire lazán kezeli ezt a barátnőm? Nektek mennyi idő kellet, mire ellazultatok a párotok előtt?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt, de a barátnőm az első együtt töltött éjszaka után már simán elment nálam elvégezni a nagydolgát, mindenféle zavartság nélkül bent volt 10 percet. És teljesen lazán kezeli ezt az egészet, napi 2-3x simán 10 percekre eltűnik a wcben és kijelenti hogy dolga van, én meg a másik szobában várom. Ne értsetek félre, én nagyon örülök, hogy ennyire felszabadult mellettem, csak szokatlan, mert előző barátnőim agyon aggódták magukat emiatt, fél év után sem mertek kakilni napokig, mert hogy ez milyen kínos stb. Igazából tabu volt az egész és ezért nagyon meglep ez, néha már én vagyok zavarban, hogy mit csinál már ennyi ideig. Esélyes hogy nem tetszem neki eléggé, és azért nem feszül ezen?

szept. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
LOL, épp az, hogy teljesen normális. Nem nagy ügy másnál elvégezni a dolgod főleg ha nagyon kell, a párodnál még természetesebb. Semmi köze hozzád. Inkább örülj, hogy végre normális lánnyal sodort össze az élet.
szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen normális dolog ne problémázz ezen
szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az nem normális, ha vki nem sz.rik, amikor kell neki.
szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Napi 2x-3x? Nincs hasmenése vagy valami baja?
szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát mondjuk nekem is fura a napi 2-3x..most valami gondja van van annyit zabál? A kérdésre válaszolva.. Nyilván ha ő ennyit, ennyiszer szarik akkor már megszokta, hogy bárhol, bármikor, bárki "előtt"..
szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szokott

Ez így természetes

szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Gyorsabb az anyag csereje.. ez nem betegseg.. aki kevesebbszer xarik az koverebb is..
szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetes ez tény de ezt nem vitatja senki.


10perc az semmi. Az én barátnőm simán fin.ik előttem este többször is. Minden nap 3x 40 percet ül a wcn, nála a wc központi hely

tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Örülj neki és csóváld a farkad.
tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!