Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Panelben esti ágynyikorgás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furógép kérdése:

Panelben esti ágynyikorgás a szomszédból? Ellazultan fekszem asszony mellett, és én is finoman bevezetem. Modern lakások, hasonló modern élmények?

Figyelt kérdés

aug. 21. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, nincsenek hasonló élményeink. Pedig én is szívesen lazulnék így. :(
aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Fölöttünk lévő szomszéddel szoktunk versenyezni, hogy ki csinálja hangosabban... :D
aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Családi házban lakom ezer éve...de jó lehet amúgy.

Ellenben mi meg olyan hangosan szexelünk, amennyire jólesik...🤔

aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a felső szomszéd csajszi olyan hangosan és szexin nyög hogy már arra is fel izgulok pláne ha el is képzelem mert amúgy elég jól is néz ki. Gondolom ők is hallanak minket mert mi sem fogjuk vissza magunkat , egyszerre is mentek már a menetek :))
aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!