Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 1 éve, hogy elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve, hogy elhagyott a barátnőm. El tudtam őt engedni, viszont úgy érzem, cserben hagyott, és ez a mai napig fáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyébként itt ismertem meg. Szóval egy GYIK-es kapcsolat volt.
aug. 27. 16:25
1 2
 1/12 Antiszociális lény ***** válasza:
52%

"GYÍKES" KAPCSOLAT.


Érted, ha a mekiben ismered meg akkor meg MEKIS KAPCSOLAT.


Ha úgy érzed, hogy cserben hagyott akkor nem léptél túl rajta és nem is engedted el.



Összpontosít inkább vele kapcsolatban a jó dolgokra és próbálj meg arra összpontosítani, hogy ne gyűlölködj meg haragudj rá, mert az csak rombolni fog.

aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Jó, talán hülyén hangzott az, hogy GYIK-es kapcsolat, elnézést. 😅


Kérdés, mit jelent az elengedés.

Úgy érzem undorodok tőle, egy újjal sem tudnék hozzáérni. És simán randizok más nővel is, ha úgy alakul. Ma is gondoltam rá, hogy megyek csajozni.

Ilyen értelemben elengedtem.


Azonban a vele kapcsolatos rossz emlékek, a saját hibáim, amiket elkövettem, és az ő cserben hagyása a mai napig hat rám.

Valahol jó ez, mert motivációt merítek belőle, de ugyanakkor elkeserít.


Nem ez volt az első szakításom, mindegyik megviselt valamennyire, de ennek még a mai napig hordozom a terhét.

aug. 27. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne rá haragudni, ha haragszol akkor nem vagy rajta túl. Semlegesnek kellene lenned iránta, vagy csak nosztalgia szintjén eszedbe kéne, hogy jusson szép emlékeket értve.
aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy haragszom rá.
aug. 27. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem undorodok tőle, egy újjal sem tudnék hozzáérni."


Akkor ez micsoda lenne, gyűlölet? A negatív érzések sosem jók...

aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antiszociális lény ***** válasza:
Ha gyülölködsz akkor bizony haragszol rá.
aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked randizni még nem kéne, inkább kiheverni az exet, elfogadni ami történt és tanulni belőle. Ha ez így fog folytatódni még félév múlva is egyébként ajánlatos lenne pszichológushoz fordulni mert akkor átestél az obszeszív állapotba ami gyűlölet, harag, undor formájában jön elő és semmiképp sem hat jól rád, de a következő párodat nézve sem jó.
aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nálatok az undor és a gyűlölet egy tömb, de nálam szét lehet választani. Attól, hogy undorodok valakitől, még nem feltétlenül gyűlölöm.

Eleve utálom, ha hozzám érnek, még anyámtól sem fogadom szépen az érintést.

aug. 27. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, akármit is érzel semmiképpen sem normális 1 év után. Már túl kellett volna jutnod.
aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokan lehetnek így. Almási Kitti egy komplett könyvet írt a témáról "Elvarratlan szálak" címmel.
aug. 27. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!