Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feministáknak miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak miért jó mindenkiben tudatosítani, hogy a nőknek mennyire nincs szükségük a férfiakra?

Figyelt kérdés

...és nyomják tele a netet evvel a szöveggel, elhiszem, hogy nincs semmi más dolguk, így erre van idejük.

A környezetemben, meg az egész világban baromira nem azt látom, hogy a nőknek nincs szükségük a férfiakra.

Azt viszont igen, hogy a megsavanyodott vénkisasszonyoknak mindenki más boldogsága büdös....



ma 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belemagyarázol valamibe olyat, ami nem volt ott.
ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott?
ma 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatra a többségnek szüksége van, nőknek, férfiaknak is, de csak azért, hogy legyen valaki, nos, arra valóban nincs szükség.
ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs szükségük férfiakra jó esetben. Nem a szükség viszi rá a normálisat a kapcsolatra, hanem a vágy és a plusz.

Elvan egyedül, maximálisan boldogul, de ha van megfelelő férfi, akkor vele még boldogabb. Ha nincs, akkor inkább semmilyen nem is kell.

Én teljesen megértem.


Férfiként is pont így vagyok, amióta felnőttem, nem a szükség visz rá a kapcsolatra.

Semmi szükségem nőre.

Csak az az érdekes, hogy ha én merem ezt kimondani, akkor az ellenszenvet kelt sokakban, vagy elkezdenek olyanokat gyanítani, hogy nőgyűlölő vagyok, vagy bizonygatni, hogy márpedig a férfiak életképtelenek és retkesek nő nélkül.

ma 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!