Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők számotokra mennyire fontos, hogy mi a pasitok foglalkozása?

Figyelt kérdés

Most nem kifejezetten a fizetés nagyságára gondolok, hanem a társadalmi presztizsére annak, amit a társatok csinál, beleértve esetleg a beosztását is. Számít, hogy igazgató vagy csak beosztott, hogy repülőgép-pilóta vagy csak taxisofőr? Mondjuk ugyanakkora fizetés (legyen 2 millió forint fölötti, hogy ne ezen lovagoljunk) esetén.


Vannak foglalkozások, amelyeket kifejezetten vonzónak tartotok?



ma 09:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Az én férjem hűtés-fűtés technikával foglalkozik. Számomra az a vonzó benne, hogy itthon emiatt minden barkács dolgot meg tud csinálni egyedül. Csöpög a csap? Megjavítja. Nem fűt úgy a padlófűtés ahogyan kellene? Megcsinálja. Valami gikszer van a villannyal? Megcsinálja. Olyan munkája van ami nagyon összetett, sok mindenhez kell érteni és keresi is a szakmájàban a kihívásokat. Nekem ez viszont abszolút egy vonzó tulajdonság egyébként. Nekem sokkal imponálóbb egy ilyen férfi, mint aki pl IT-sként otthon nünüzik, de teszem fel egy szöget nem tud nevetni a falba vagy a csöpögő csaphoz vízszerelőt kell hívnia.


A presztízs pedig szerintem nem egy számító dolog. Az intelligencia még mindig nem jár együtt a diplomával. Habár mi a férjemmel nem vagyunk értelmiségi diplomás magasan kvalifikált emberek (én egészségügyi szakdolgozó vagyok), de egyikünk sem primitív vagy proli. A férjem szerintem kiemelkedően intelligens, empatikus és udvarias férfi. Van vagy 4 szakmája. Ez soha sem ennek a függvénye szerintem.

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%

A 7-es vagyok. Ezek az előítéletek a személyes tapasztalataimból erednek.

Nagyon sok állatorvost ismerek és elég sok köztük a pénzimádó, állatkínzó, érzéketlen köcsög (ne tévesszen meg a kedves külső, senki nem azért megy állatorvosnak, mert "szereti az állatokat").

Az orvosok sokszor szintén beképzelt f-szfejek, magánpraxisban csak a páciens lehúzása a lényeg, államiban meg kiégnek és embergyűlölők lesznek. Nagyon sokan káros szenvedélyeknek hódolnak, a cigitől a pián át a drogokig. Empátia általában nulla.

Ingatlanosnak általában a legostobább emberek mennek, akik semmihez nem értenek, mivel bárkit felvesznek.

A könyvelő egy totál elnőiesedett szakma, és a könyvelők általában fontoskodó, beképzelt kis nyomik.

A többit talán nem kell magyarázni.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12. de, a marketingesekkel mi a gondod? 🤔
ma 10:44
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

#11 De okos vagy. Akkor ezek szerint, aki nagy barkácsmester, az meg egy könyvet nem tud elolvasni.

Ha már így levontad a következtetést, hogy aki IT-s, az otthon semmihez sem ért. Amúgy én pont azt tapasztalom, hogy fordítva van. Aki ilyen koszos munkát végez, az kb. a műveltségi létra alján van. Képzeld az IT-s férjem vezette be Anyuméknál az áramot. 😉

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

#13 nem tudom, szerintem nem egy férfias szakma, illetve nem túl értékes (értékteremtő) foglalkozás a szememben.


Persze végső soron ez csak egy előítélet, mint írtam, a személyes tapasztalataimból erednek ezek a vélemények.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

De az IT-nek köszönheted pl. azt is, hogy most ide írsz. Csak egy példa...

Vagy azt, hogy banki átutalással intézed a számlákat..

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A bevétel számít, nem az, hogy mit csinál.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kettő foglalkozás van, ami iránt előítéleteim vannak már:


1.Buszsofőr (mert 90%-ban bunkók)


2."Újságíró"

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azért az IT sok mindent takarhat a rendszergazdától a cyber security szoftvermérnökön keresztül a PhD-val is rendelkező mesterséges intelligencia kutatóig...
ma 12:07
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj tényleg, hét a sofőrök. Vannak amúgy nagyon jófej és cukik is, de a nagy része rámozdulna minden nőnemű egyedre. (egy turizmusban dolgozó)
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!