Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők számotokra mennyire fontos, hogy mi a pasitok foglalkozása?

Figyelt kérdés

Most nem kifejezetten a fizetés nagyságára gondolok, hanem a társadalmi presztizsére annak, amit a társatok csinál, beleértve esetleg a beosztását is. Számít, hogy igazgató vagy csak beosztott, hogy repülőgép-pilóta vagy csak taxisofőr? Mondjuk ugyanakkora fizetés (legyen 2 millió forint fölötti, hogy ne ezen lovagoljunk) esetén.


Vannak foglalkozások, amelyeket kifejezetten vonzónak tartotok?



ma 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Maximum abból a szempontból vonzóbb a beosztás jellege, ha mondjuk olyan pozícióban van, hogy magának tudja beosztani a munkarendjét/idejét. Egyébként nem számít semmit ismerkedésnélmilyen presztizs értékkel bír az adott meló. N
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Amíg szereti csinálni és megél(ünk) belőle, nem érdekel, amíg legális.


Mikor megismertem sírásó volt. Utána sírköves. Majd villanyszerelő lett (megcsinálta, szakmája) most pedig autószerelő (eredeti szakmája).

ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Ingyenélő és naplopó ne legyen, nekem ez a fontos.

Vonzó foglalkozás számomra nincs, pedig elgondolkodtam a kérdésen.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Megéljünk abból amit csinál, és legyen persze törvényes ez ami számít számomra.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Akkor inkább csak a pasikat érdekli, hogy ők maguk vagy a többi pasi mit csinálnak?


Egy kicsit csodálkozom a válaszokon, mert azért az ismerkedés közben a nők pozitívan szoktak reagálni az én foglalkozásaimra -- vagy ez csak női trükk, hogy úgy tesznek, mintha tetszene nekik (miközben igazából csak az izgatja őket, hogy meg lehet-e belőle élni)?

ma 10:08
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Igen számít. Magamból indulok ki. Még a diplomaszerzés előtt gyárban dolgoztam. Nem szégyelltem, viszonylag jól kerestem vele, de volt hátulütője. Mindig hulla fáradt voltam, fájt mindenem. E kettő kombinációja pedig odáig vezetett, hogy mindig feszült voltam és semmihez sem volt kedvem. Ahogy hazaértem, már dőltem is be az ágyba, és aztán felkelni sem volt kedvem.

Amikor megismerkedtünk, a férjemnek nem volt diplomája, csak később szerezte meg. Ő IT-s, irodában dolgozik, heti háromszor van bent, kettő napot pedig itthonról dolgozik.

Pont rajta látom azt, hogy mennyire nem mindegy, hogy mit és hol dolgozik az ember. Munka után is mindig tudunk minőségi időt tölteni, akár hétköznap is. Szerintem egy kapcsolatban fontos az, hogy legyen elég időnk egymásra, ami nemcsak arról szól, hogy egész nap a tv előtt döglünk. A férjem munka után is segít a ház körül, nem is kell kérni rá. Imád főzni, ezért 90%-ban az is rajta van. Minden este szoktunk sétálni is. Szerintem ha gyárban vagy kőművesként dolgozna, akkor ez nem így működne.


Ami pedig magát a presztízst illeti, hát őszintén az is számít.

Amikor a gyárban tartottak céges bulit, ott verekedéstől a megcsalásig minden volt. Egyszerűen több ott a primitív/proli ember- ez tény és való.

Férjem munkahelyén három hete volt céges rendezvény. Mindenki hozta a párját, gyerekét, a vezérigazgató végigment és mindenkit üdvözölt. Ott egy pohár sem tört el, nagyon kellemes délutánt töltöttünk ott. Szóval összességében igen számít.

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Nekem inkább pár taszító foglalkozás van, pl: ingatlanos, bróker, könyvelő, marketinges, porszívóügynök, taxis, pénztáros, illetve az eü-s foglalkozások többsége (orvos, állatorvos, fogorvos stb).


Ezekhez a foglalkozásokhoz általában antipatikus személyiséget társítok gondolatban.


Nyilván ezt az előítéletemet meg tudná változtatni egy nagy szerelem, egy nagyon vonzó személyiség, de alapvetően tartózkodóbb vagyok velük.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Na ez lemaradt..de jó, hogy írtad. Nálam is vannak foglalkozások, amik kifejezetten taszitanak: hentes, vágóhidas munkák, MLM szélhámosok..
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7-est úgy látom lepontozták az olvasók (én nem, bár a válaszán csodálkoztam, főleg az orvos, állatorvos részen), de tényleg ilyen is van. Engem mint férfit tényleg nem érdekel egy nő foglalkozása, de azért vannak foglalkozások, amiket degradálónak érzek, bár nagyon toleráns vagyok.
ma 10:24
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, amíg szereti. Nem szoktam ezzel foglalkozni. Viszont nálam is vannak olyan tipikus fehéringes szakmák, amihez kell egyfajta személyiség, amivel én nem tudnék egyezni, mint a feljebb felsoroltak, pl.

Egyébként ha taxis, nem az utcán fütyülős fajta munkásember, futár, stb, nem zavarnak. Ha meg van elégedve magával és a munkájával, akkor nekem is jó.

ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!