Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire fontos a másik foglalkozása?

Figyelt kérdés

Én áruszállító sofőrként dolgozom. Vannak emberek akik lenéznek emiatt úgy érzem. De én nagyon szeretem ezt csinálni.

24F


2021. dec. 4. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Az teljesen érthető lenne részemről ha azt szereted csinálni. Az én párom is fizikai munkát végez (autószerelő) de ő is szereti csinálni, szeret segíteni az embereknek. Attól függetlenül lehet ugyanolyan intelligens az illető. :)

22N

2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem megfelelő lenne. Nem zavarna. Én kozmetikus vagyok :)
2021. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

A külső után az egyik elsődleges kérdés. Ne higgy senkinek aki azt mondja nem fontos.


Valakinek nem lesz gondja vele, valaki le fog nézni miatta és akár azonnal dob bunkó módon. Nem tudsz ezzel mit csinálni, ilyenkor csak gondolj arra hogy szerencséd volt hogy elkerültél egy hülyét.

2021. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
38%
Ha egy csírkének nem tetszik a foglalkozásod küld melegebb éghajlatra és keress mást. Ők meg egész nap a tükör előtt szelfiznek mert a külsejük a legnagyobb értékük.
2021. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Van akinek számít van akinek kevésbé.


Én egyszerű nyelven mindenki számára érthetően szoftverüzemeltető voltam, IT , programozó (ezt nem részletezem mert nem lényeg)


8 évig csináltam, jól is kerestem de nagyon untam.


Masszőr lettem , eleinte jóval kevesebbet kerestem persze. Most masszőrködöm és néha másodállásként vállalok apróbb számítógépes marhaságokat.


Igen kevesebbet keresek, de jól érzem magam.

És számomra ez a lényeg.


És ha az nem tetszik egy nőnek, hogy ezt dolgozom, és mondjuk nem 500-at keresek hanem 350 vagy rossz hónapokban csak 300-at akkor nem tetszik mehet tovább.

2021. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyiban, hogy legyen a munkaideje hasonló az enyémhez (8-16-ig tartó), hogy minél több időt tudjunk együtt tölteni, hétköznap is.
2021. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra csak az fontos, hogy legyen intelligens az illető, tudjunk mindenről beszélgetni, tudjon megnevettetni. A diplomával sok esetben nem jár intelligencia (tapasztalat), szóval felőlem lehet "kukás" is, amíg szellemileg minden oké vele. A vőlegényem például betont kever, baromira nem tud érdekelni, hogy ennek a munkának nincs presztízse, mert tudom, hogy egy értelmes, okos, talpraesett férfi.
2021. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Engem zavarna! Szeretnék gyereket

De nem szegénysegbe

2021. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaersz minden nap,nem problema. Es ha nem nekem kell eltartani teged .
2021. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez mindig fontos. A kérdés az, hogy akivel megismerkedsz az mit vár el.
2021. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!