Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-35 közötti értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti értelmiségi gyerekmentes konzervatív, igényes nők, milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés

ma 11:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

- hasonló világnézetű

- hasonló gondolkodású, érdeklődésű

- tisztességes

- normális kommunikációra képes

- engem partnernek tekintő (nem vagyok se az anyja, se a gyereke)

- függőségektől mentes

- velem korú (max +10 év)

- nem elvált

- gyerektelen

- ápolt

- számomra vonzó külsőleg (ezt nem részletezem, mert nincs egy ideálom)

Mielőtt megkapom, hogy mit akarok, öreg vagyok: 8 éve vagyok kapcsolatban egy ezeknek a kritériumoknak abszolút megfelelő férfival.

35/N

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez privimágnes. A tisztelt hölgy válaszolók ostromolva lesznek. Nem vagyok nő. Csakhogy feleslegesen ne
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
privizni akar:)
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, ez egy nagyon gyökér poén akart lenni... de hát pont rosszul sült el minden szempontból. Egyre szánalmasabb ez a vergődés. Ezek szerint a szingli tanárnő ismerősöd sem kért belőled, akit finnyáskova nézegettél, hogy vajon megéri-e vele próbálkozni, mert nem tökéletes...
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezzel a stílussal hiába írsz ebbe a kategóriába, esélyed sincs.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
17es ez tény mivel itt még a 200 kilós általános iskolát végzett 60 éveseknek is 190 magas 60 kilós tinifiú testű Chad kell.
ma 12:51
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked kérdező óriási problémáid vannak agyban ,az egoizmusodról meg jobb nem is beszélni.

Szerintem te megmaradsz csírának.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
19-es biztos nagyon ismersz. Semmit nem tudsz rólam. Egy korrekt 40-es vállalkozó vagyok de a nőknek kevés. Miért? Mert irreális elvárásaik vannak.
ma 12:54
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 Hát nekem nem, pfúj! Ellenben olyan sem, aki így beszél a nőkről, mindenkit leáltalánosítva.

#17

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

20: ja, akkor nem a 38 éves kereszténycel vagy? Pont ugyanaz a stílus...

mondjuk az értelmes 40es férfiak a korukbeli nőkkel ismerkednek... és még a nő a felszínes, amiért nem akar összejönni egx 10+ évvel idősebb fazonnal. Jó vicc.


Amúgy én 35 éves vagyok, idén, még 34 évesen jöttem össze a párommal. Nem 190 centis, nem chad, lapátálla sincs, de pici pocak meg kopaszodó fej az van. De nekem ő a tökéletes. 2 évvel idősebb nálam, egy életszakaszban vagyunk. Az általad leírt elvárások közül egyedül a konzervatív nem jellemző rám, de liberálisból sem vagyok szélsőséges. De nem jönnék össze 40es férfival, az már túl idős több okból is.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!