Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pontozzák le és tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le és tartják bunkónak azokat a válaszolókat, akik nem szeretnének maguknak olyan társat, akinek gyereke van, gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Én mint egyedülálló férfi soha nem szeretnék gyereket. Csak olyan nőt tudok páromként elképzelni, aki szintén hasonlóan gondolkodik e tekintetben is. Miért számít bunkóságnak, ha nem szeretném más gyerekét nevelni? Ebbe már belefutottam az oldalon és a való életben is. Mi ebben a kijelentésben a prosztó vagy egyenesen visszataszító? 31/f

2022. dec. 25. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Biztos azzal van baj ahogyan ezt tálalod! Ha nem akarsz ilyen nőt, akkor szépen kihátrálsz és kész. Nem kell ezen felháborodnod.
2022. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Elvált, gyerekes anyukaként írom, hogy szerintem ez nem gáz. Jogod van eldönteni, kivel szeretnél kezdeni.

Én sohasem haragudtam azokra a férfiakra, akik a gyerek megléte miatt utasítottak vissza, szívük joga.

Persze, az megint más, ha a pasi tud róla, beetet, majd kiderül, hogy csak szexre kellek neki :')

2022. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a kategóriában mindenkit mindenért lepontoznak orrba-szájba.
2022. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Mert ezek nem akarják követni SZent Orbánunk családnempolitikáját.
2022. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem jellemző, mindenki úgy választ, aki/ami az ő preferenciáinak megfelel. Rengeteg olyan nő van, aki hozzád hasonlóan gondolkozik, és a gyerekeseknek sem probléma.
2022. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

A többség nem akar gyerekes párt. Sokszor még azok sem, akiknek szintén van. Minden szülő tudja azt, hogy ez egy olyan téma, amit érdemes hamar szóba hozni, hogy ne legyen időpazarlás az ismerkedés. Mindenkinek érdeke időben megbizonyosodni arról, hogy a partner kompatibilis-e az életkörülményeivel, amiken érthető okokból nem tud és nem is akar változtatni, hiszen a gyereke az első, nem a jövendőbeli.



Valószínűleg a stílusoddal van baj. Én púder nélkül meg szoktam mondani annak, akivel ismerkedem, hogy soha nem akartam gyereket, nem is akarok és nem is vagyok képes egy háztartásban élni eggyel. Nem hurcolt még meg miatta soha senki, pedig ha valaki, én nem finomkodom.

2022. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Sztm nem maga a vélemény miatt vannak lepontozva ezek az emberek, hanem ahogy találják ezt a dolgot és sokak szerint hülye lehet az, aki gyerekkel is vállal társat. Vagy csúnya vagy csóró vagy nem kell senkinek és ezért van gyerekessel...ami egy brmsg.

Mindenki úgy válogat ahogy akar és tud.

Ennyi.

N 30

2022. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sokszor inkább a megfogalmazás bántó, sokan ezt úgy tudják előadni, mintha alapvetően nem emberi lényekről, hanem parazitákról beszélnének.

Azzal nekem semmi bajom, ha valaki nem szeretne kapcsolatot olyannal, akinek gyereke van, saját döntése, hogy kivel akar és kivel nem akar együtt lenni.

Nekem vannak gyerekeim, de olyan pasit nem akartam volna, akinek kicsi gyerekei vannak, pont azért, mert én lassan ezen már túl vagyok a sajatjaimmal, örülök, hogy egyre onallobbak, nem lépnék vissza a nagyon kisgyerekes fázisba.

2022. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha utánfutónak hívod a gyereket és használt árunak az anyját, ne csodálkozz. 😂


Én sem akarok gyerekes párt, mindenki tiszteletben tartotta eddig.


26n

2022. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy az előttem szólók megírták, a tálalás miatt.
2022. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!