Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pontozzák le és tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le és tartják bunkónak azokat a válaszolókat, akik nem szeretnének maguknak olyan társat, akinek gyereke van, gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Én mint egyedülálló férfi soha nem szeretnék gyereket. Csak olyan nőt tudok páromként elképzelni, aki szintén hasonlóan gondolkodik e tekintetben is. Miért számít bunkóságnak, ha nem szeretném más gyerekét nevelni? Ebbe már belefutottam az oldalon és a való életben is. Mi ebben a kijelentésben a prosztó vagy egyenesen visszataszító? 31/f

2022. dec. 25. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem rég egy kérdéshez odakommenteltem, hogy nem szeretnék egyedülálló szülővel randizni, mire megkaptam, hogy "dedós" meg "éretlen" vagyok. Egyeseket tényleg nagyon sért, hogy nem szeretnénk ilyen szituba kerülni...
2022. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

11 látod! Engem nem sért. A normális megfogalmazással meg nincs baj. De a legtöbben úgy beszélnek az egyedülálló szülőkről meg a gyerekekről, mint egy nem is tudom miről! Evvel lenne a baj és ezt a választ is lepontozzák, mondjuk engem hidegen hagy.

Ahogy ez se kell, h sertésen béreket, úgy az se ha elvárja egy nő pl, h s férfi vigyen haza 400at, legyen kocsi, stb...

Mindenki csinál, amit akar. Az alap tisztelet nincs meg ez a baj!

2022. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

sértsen embereket*

És nyilván akad olyan, aki nem bírja felfogni az agyával, ha normálisan fogalmazod meg se, h nem szeretnél gyerekessel ismerkedni.

2022. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek gyereke van, magára vetíti a véleményedet, úgy veszi, mintha személy szerint őt magát utasítanád el, hiába nem érintett személyesen a döntésedben.
2022. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert általában elvárják, hogy az ő gyereküket fogadják el. Ugyanakkor ők sem fogadnák el a másét. Egyik ismerősöm azért nem jött össze egy nővel, mert gyerekei voltak, pedig nagyon tetszett neki. Persze az övé az más, azt mindenkinek szeretni kell. Hát ez nem így működik.
2022. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon onerzetes, erzekeny, hiu, viszont rendkivul onzo, bekepzelt, buta, korlatolt nepseg vagyunk.

Ezert pontoznak le minden olyan velemenyt, amivel nem ertenek egyet.

Ousztuljon aki mast gondol jeligere.

2022. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!