Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet leginkább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet leginkább olyan lányt/nöt találni aki Childfree/Petfree párti?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka hogy mindkettöt elutasítsa, tehát lehet nem akar gyereket de állatbolond.

Vagy nem szereti az állatokat de mindenképpen akar majd gyereket.



2022. ápr. 17. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Van Facebookon Gyerekmentes övezet csoport.
2022. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom de ott nagyon sok a macskám/kutyám a gyerekem tipusu ember.

De akkor ezek szerint ez a legjobb forrás mindig, csak ki kell szürnöm még azokat is.

2022. ápr. 17. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, engem nem engedtek be, mert írtam, hogy gyereket valamikor majd akarok, de kíváncsi vagyok mások véleményére is, hogy ők miért nem :)
2022. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is olyan nőt keresek mint te, de sajnos eléggé lehetetlen vállalkozásba fogtunk :D
2022. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

A Gyerekmentes Övezet, ami a hiedelemmel ellentétben nem csoport hanem csak egy oldal 😂

Vagy a Redditen a r/childfree

2022. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyiket sem szeretem, mármint semmi bajom az állatokkal, de pont úgy, mint a gyerek, otthonra nem kéne. Ugyanazon okból nem kellenek - nem akarok gondoskodni. Nem akarok etetni, itatni, szaratni, stb.


(Ugyanezen okból manfree is vagyok. 🤫)

2022. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nehéz lesz, mert ahogy a 6-is is mondja: aki se gyereket, se állatot nem akar, az gyakran férfit sem, mivel a párkapcsolat is egyfajta kötöttséggel jár.

Talán olyan közösségekben érdemes keresni, ami pl. technikai sportokhoz kötődik. Vagy olyan speciális állatfajok tartóinál, ami nem kutya-macska kategória, hanem pl. akvarisztika.

2022. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem a kötöttség nem zavar, kifejezetten szeretek tartozni valakihez, a cselédséggel, szexuális elvárásokkal van bajom.
2022. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A halak nem zavarnak vagy olyan állatok amik nem zajosak,nem szörösek,és egy akváriumban/terráriumban csendben el vannak. Azt inkább dísznek mondanám.

A kutya/macska/rágcsálók/madarak/emlösök stb amik nagyon taszítanak.


Nem szeretek gondoskodni én sem, de leginkább az életterem megsértését utálom és az életminöségem romlását(zaj,szar,szőr,bűz,költségek,kötöttség,napi több óra nyüg).

2022. ápr. 18. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért ilyenek is bőven. Én pl imádom a cicákat, de nem fér bele az életembe, hogy felelősségteljesen ellássam, sokat szeretnék utazni stb. Ilyen okok miatt szerintem sokan nem akarnak háziállatot sem, gyereket meg pláne nem, mert az még sokkal nagyobb felelősség.
2022. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!