Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy ne akarjon majd gyereket a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még konkrétan nem került szóba de megemlítette hogy imádja a gyerekeket,szóval eléggé valószínű hogy ő fog akarni majd.

Kár mert amúgy passzolnánk mindenben de ez durva ellentét.

Engem nem érdekel,szerintem a pénz és a szabadság fontosabb. A gyerek csak mérhetetlen felelősség és pénznyelő meg magánélet és függetlenség feladása



2021. máj. 13. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy és ezt úgy mondom mint aki szintén soha nem akar gyereket. Ez nem egy olyan dolog, amiben kompromisszumot lehet kötni és ha igazán szereted akkor nem veszed ezt el tőle. Mindenképp legyél vele őszinte, akkor is, ha fáj.
2021. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha ilyen alapdolgokban eltérő nézeteket vallotok, akkor nem illetek össze. Itt nincs jó kompromisszum.

Fogsz találni olyan társat, aki szintén úgy gondolkodik, mint te :)

2021. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek a csajoknál olyan mint a focimeccs, azért a legtöbbön van gól, a legtöbb csajnak idővel kelleni fog legalább 1 gyerek, vagy becsúszik. Ők eléggé be vannak határolva időben, hogy meddig tudnak vállalni, mi pasik kis túlzással életünk végéig tudunk csinálni. Mondd meg neki ha erre kerül sor hogy te nem akarsz ( én se akarok jelen állás szerint sose), mert ebből később veszekedések lehetnek.
2021. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem került szóba? Szerintem ez alapvető fontos téma...

Egyébként elérni sehogy. Válassz olyan partnert, akivel ugyanúgy gondolkoztok erről a témáról.

2021. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ő hogy tudná elérni, hogy te akarj? Na látod!

Viszont: jobb, ha ezt időben tisztázod. Mielőtt becsúszik.

2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs kompromisszum fél gyerek nem létezik. Minél előbb tisztázd vele, különben megkeserítitek egymás életét. Sokkal kisebb fájdalom most szakítani egy ilyen dolog miatt, mint évek múlva. Ne vesztegesd feleslegesen se a saját, se az ő idejét, és érzelmeiteket sem. Rengetegen vannak, akik mindkettőtöknek megfelelnek, ezek szerint ti egymásnak nem.
2021. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez egy olyan dolog, amiben nem lehet kompromisszumot kötni.
2021. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát nem tehetek semmit?
2021. máj. 13. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért, a barátnőd megtudni győzni, hogy akarj gyereket? Ugye nem? Akkor miért gondolod, hogy fordítva működik?
2021. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem kötöttem volna össze az életemet egy olyan emberrel, aki soha nem akar gyereket. Mert ez nekem fontos. Akkor mégmost tisztázzátok, ne rabold az idejét. Amúgy te ebben biztos vagy?

A férjem az előző barátnőjével ezért szakított, mert 25 éves volt, és a nő már nagyon gyereket akart. Aztán amikor velem összejött, akkor elmesélte ezt, és én is egy kicsit elbizonytalanodtam. Igaz, akkor már 28 éves volt, és azt mondta, hogy nem kizárt. Aztán amikor megkérte a kezem, mondtam neki, hogy csak akkor megyek hozzá, ha lesz legalább két gyerek. Azt mondta, hogy rendben, akkor legyen gyerek, amikor én akarom. Ebben megegyeztünk, de én sem akartam rögtön. Egy kicsit jó volt csak kettesben élvezni az életet, de azért 30 után már a férfiaknak is eszébe szokott jutni.

Sőt, a férjem bátyja elvált asszonyt vett el, akinek már volt gyereke, és az elején megmondta, hogy ő nem fog már szülni. 10 év múlva a pasinak bekattant valami, hogy ő mégis gyereket akar, el is váltak emiatt.

2021. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!