Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor érdemes szóba(hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes szóba(hanyadik randi) hozni hogy én sohasem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
Borzalmasan rettegek mégcsak a gondolattól is, legnagyobb rémálmom hogy a lány terhes. Ezért nyilván teljesen kizárom alkalmi dolgokat

2023. jan. 4. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A legelején. Jó, nyilván nem az első mondatok között szerepeljen, de az első randin nem árt utalni rá, lehetőleg beleszőve egy érdekes vagy vicces történetbe, hogy ne legyen kínos. Ha szükséges, gyakorold!
2023. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképpen az elején érdemes elmondanod, ha/amikor felmerülnek, hogy melyikőtöknek milyen tervei vannak hosszútávon.
2023. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz a tanács amit próbálnak az emberek javasolni, méghozzá jogosan.


Nem kell a hiszti 4-5-8 év múlva, hogy ha szeretnél engem, akkor szeretnél gyereket, vagy ugyanilyen az esküvő házasság is...ha szeretnél elvennél brühühü, nem szeretsz....


Ezt az elején tisztázni kell mielőtt füstbe megy 3-4-5-10 év is akár.

2023. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
1. randin én még nem hoznám fel, ahhoz nekem ez túl komoly / intim téma, de a 2.-on már igen. Tovább nem várnék vele.
2023. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint felmerül annak kérdése, hogy mit vársz a jövőtől, milyen terveid vannak hosszú távon. Ezeket elég nehéz előadni úgy, hogy elkerüld a gyerek témát.
2023. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a legelején, mert ebben nincs kompromisszum. Gyerek vagy van vagy nincs.
2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Első randi. Az vicc, hogy első randin túl intim, de a másodikon már legjobb barik vagyunk, feljöhet a téma.
2023. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát ugy az első randi ELŐTT! Ne az eb idomet pocsékold!
2023. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Tipp: érdemes ezt a véleményedet gyakran megosztani másokkal, így a közös ismerőssel rendelkező lányok közül már csak az áll szóba veled, akit így is érdekelsz, így nem pazarlod az idődet felesleges körökre.
2023. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!