Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin érdemes szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin érdemes szóba hoznom, hogy van egy nem használt doktori címem?

Figyelt kérdés
Szüleim kívánsága volt, hogy végezzem el az egyetem meghatározott szakát, amivel jár a doktori cím. Sosem szerettem, így nem ilyen területen helyezkedtem el, nem használom a mindennapokban. Nem szeretném, ha emiatt furcsán nézne rám, vagy megváltozna rólam negatív irányba a véleménye.

2021. ápr. 28. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, akkor max érdemes felhozni egy sulis témát, ott mondani, hogy amúgy neked van egy ilyen végzettséged, de nem ebben élsz stb stb

Nekem is van egy szakmám amit bsc mellett csináltam, szintén szülők miatt, de azt kb sosem hozom szóba, főleg mert bsc van most is és inkább ezzel szeretnék érvényesülni.

2021. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Én férfiként többre becsülök egy szakmájában dolgozó szakmunkáslányt, mint egy olyat, aki apuci/adófizetők pénzén, mások elől a helyet elvéve elvégez egy felsőoktatási képzést, majd nem használja.
2021. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán értem, hogy kapcsolódik a kérdésemhez, de önköltséges képzésre jártam, diakhitelt vettem fel, amit a mai napig én fizetek vissza, nem szüleim, nem az adófizetők.
2021. ápr. 28. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 2-es!

Tipikus szűklátókörűség...Ha valaki elvégez egy felsőfokú iskolát, akkor széleskörű tudást is szerez vele együtt, akkor is, ha nem a szakmájában helyezkedik el!

Kedves kérdező! Semmi esetre sem szégyellnivaló ez, ha emiatt hátrányba kerülsz, akkor az a másik félre nézve gáz, nem pedig rád.

2021. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó ,hogy ott van a Dr vagy dr a neved mellet :)

Egésznap trollkodnék vele.

Az meg h a szüleid álták vagy az állam teljesen mind1.Rajtad kívül is van egy rakás ember aki meggondolja magát.2eske csak irigy,csak nem tudom mire mikor neki is adott bármikor ,hogy beiratkozzon egy egyetemre és lediplomázzon.Nappalin lehet ,hogy már nem tudna de levelezőn bármikor.(csak ugye azért tenni is kéne de hápogni sokkal könnyebb.)

És férfiként mondom totál mind1 mi a végzettséged és mit dolgozol.A doktoridat elmondod amikor akarod ha büszke vagy rá és van mire akkor azért az emberből néha előjön a kis ördög és eldicsekszik vele ,mert azért nem egy kis dolog.

De amúgy teljesen lényegtelen.Pmbe azért megírhatnád mi a végzettséged és mire cserélted.

2021. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá büszke, nem nagyzolásból mondanám el, hanem azért, hogy tudja az igazságot. Gyógyszerész végzettségem van, egy reklámügynökségnél dolgozom.
2021. ápr. 28. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyél rá büszke. Akinek nem tetszik, az úgysem hozzád való.
2021. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan igazság, amit vallani kell.
2021. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
A jelenlegi páromról a második beszélgetés alatt megtudtam a szintén nem használt doktoriját. És hogy őszinte legyek, számomra imponáló. Intelligenciát, kitartás, józan eszed mutat ha valaki ilyesmire adja a fejét. És az se hátrány ha utána nem tudósként szegényedik el
2021. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az is elmehet a k.rva anyjába, akinek "megváltozna rólam negatív irányba a véleménye" azért, mert doktor vagyok. Egyébként én nem vagyok, de a párom igen. Neki nem járt az elvégzett szakhoz, külön megdolgozott érte (phd). Én beszéltem rá, hogy használja. Egy normális ember nem azon kattog, hogy a párjának esetleg magasabb az iskolai végzettsége mint neki, hanem örül az ő sikerének.
2021. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!