Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szóba hozni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?

Mikor hazaérünk, elsztorizza, hogy vele mi volt, ez van, az van, kb mint egy standup, majd elvonul. Hogy én mit mesélnék, velem mi volt, nem számít.

Mivel ez több alkalommal előfordult, a hétvégén mondtam neki. Úgy tűnt, érti.

Erre ma hazajövök, leülök enni, jön, standup, majd bemegy. Én meg csak nézek, és nem hiszem el, hogy megint megcsinálta...



2022. jan. 10. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ahelyett, hogy őt akarod megváltoztatni/bűntudatot akarsz kelteni benne a bohóckodása miatt, menj utána/előzd meg és stand upolj te is.
2022. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs szó bohóckodásról, akkor a standup nem jó szó. Elmond mindent, ami vele történt aznap, kivel, mit beszélt, stb. Reflektálok, visszakérdezek, megbeszeljük, ami vele volt. Majd vége a "beszélgetésnek". Nem érdekli egyáltalán, hogy velem mi van, eszébe sem jut, hogy nekem is volt egy napom, pedig tudja, hogy fontos dolgokat intéztem. Mégsem kérdez rá a részletekre.
2022. jan. 10. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te rákérdeztél? Nem, csak elkezdi mondani, ami kikívánkozik. Tedd ezt te is. Ne várj arra, hogy majd körbeudvarol és harapófogóval húzza ki belőled. Mi tart vissza, hogy elmondd?
2022. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy folyamatosan mondja, majd ha befejezte, bemegy... Esélyem sincs.
2022. jan. 10. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el te. Ne várd meg míg ő mondja, hanem kezd el neki mondani a te napodat.
2022. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, én vagyok rosszul összerakva, de nem versenyezni, meg küzdeni akarok. Nem szoktam ráerőltetni magam másokra, ha nem, nem.
2022. jan. 10. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, te vagy rosszul összerakva. Ha nem így lenne, nem versengésnek fognád fel azt, hogy a párod egy adott energiaszinten mozog, meg nem csinálnál dominancia harcot a párkapcsolatodból.
2022. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen energiaszintről írsz, szerintem vannak azért emberek, akik képesek kommunikálni, nem egyoldalú beszélgetést folytatni.
2022. jan. 10. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
TE vagy az, aki nem képes kommunikálni? Se a napod, se az érzéseid, se egy ilyen apróságot.
2022. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mondtam neki.
2022. jan. 10. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!