Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelt kérdés
minden nő azt mondja hogy ha bajusz akkor szóba se áll meg fúj, de erre a pasira meg azt mondják szexi meg minden, még is bajusza van na most akkor mivan ?:D
2010. nov. 3. 18:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve Linnek:


Nekem elég erős hónalj és szemérem szőrzetem volt. A hónalj szőrzetet szinte teljesen kiírtotta 6 kb 2-3 havonta megismételt kezelés. Néhány pihe nő ki, gyakorlatilag láthatatlan, ha nem borotválom akkor is. Az utolsó kezelés ezen a területen 4 éve volt. Itt egyáltalán nem fájt, bár a kezelő orvos azt mondta hogy ez szokott jobban fájni.

A puncimnál mindent kezeltettem, a nagyajkakat is. Hát ez nem volt egy leányálom. Itt is jelentősen csökkent a szőrzet, nagyon vékony és pihés szőrzet nő, de csak a bikini vonalon jóval belül, kint semmi. Ezt a részt évente egyszer kell kezeltetnem és akkor gyakorlatilag nincs szőr. Az ár: a két kezelés együtt, hónalj és punci 70000/alakalom. Csak punci 50000.

2010. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Kiegészítem Linnek az előző hozzászólásom:


Nem olcsó, de ha valakit érdekel, csak szakorvossal, nem kozmetikussal!, szabad kezeltetni és olyannal, aki nem kókler. Egyrészt az a legkevesebb, kicsalja a pénzed, eredmény semmi, a másik, hogy súlyos égési sérüléseket lehet okozni, megmaradó heggel.

2010. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Király. Van egy meztelencsigánk. A karodat nem szeretnéd véletlenül? Ma már mindenki ezt csinálja, elég nagy divat lett. Mint a tetoválás.
2010. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszodat!Jó azért olyantól érdeklődni,akinek nem a reklámozás a célja:)

Az utolsó válaszolónak szól:

Szerintem mindenki úgy tegyen ahogy jól érzi magát,nem tudom neked ez mért fáj.

A másik meg,hogy szerintem a hónalj szőrtelenítés nem divat,hanem egyfajta igényesség.Sokkal kellemesebb nyáron szőrtelenül mint ha egy bozont melegít folyamatosan,ami még a szellőzést6 is gátolja.

Én speciel nem bírom ha szőrös vagyok intim tájékon sem,ez sem divatt miatt,egyszerűen jobb érzés.Ennyi:)

2010. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

16:16-nak a meztelencsiga:


Nem tudom hol élsz, esetleg valami juhakolban, azért természetes számodra a sok szőr, de manapság nem jelenhet meg egy nő szőrös lábbal, hónaljkutyával és a bikiniből kilógó szőrcsimbókkal. Lin-nek igaza van: ez a divaton túlmutat, egészségesebb tisztább és kellemesebb. Egyébként valószínűleg a karomat is vagy kétszer megcsináltatom, az bőven elég, valamint a lábamat és akkor nem kell többé az epilátor.

2010. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Meztelencsiga vagyok.


Kifelejtettem: tetoválásom is van. Most tessék hörögni.

2010. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

A csupasz punci sokkal hamarabb bebüdösödik. Mivel a bugyi teljesen rátapad.


Jó szöveg amúgy ez a "ez nem divat, hanem sokkal kellemesebb", de mégiscsak divat. Én is divatból borotválom a hónomalját férfi létemre. Viszont a fanszörzetemet rövidre vágom, de eszembe sincs borotválni.

2010. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Egy normális bugyi szellőzik, nem nejlonzacskó. A farkad szagát érezted. :D
2010. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Neked vvolt már nunid,hogy ennyire tudod?:DD

Nagyon jó,egy férfi oktat ki a női higiéniáról:D

2010. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 cydor válasza:

Egy ferfi miert ne oktathatna ki a noi higieniarol.. nah ne essunk at a lo tulso oldalara. Aki az egeszsegugyben dolgozik azok tapaztalatat azert meg lehet fogadni. Gyogymasszorkent valoszinuleg tobb ferfit es not lattam ruha nelkul mint a legtobben. Tobbnyire elit helyeken dolgoztam, ahol az arak miatt nem hogy a csovesek de a kozeposztaly is ritkan jelent meg. Elmondhatom hogy az emberek testszorzeze abszolut divat es tarsadalmi szokasok fuggvenye. Sokan azt gondoljak hogy az azsiaiak vagy a skandinavok mind csupaszok. Hat koztuk talakhoztam a legtobb bozontos bugyival (nok is ferfiak is) de nagyon durva a fekete boruek eseteben a suru szinte kremes izzadtsag a suru szorzetbe beletapad...nem reszletezem...

Ugyanakkor a borostás láb es hát ugy le tudja szedni a kezunkrol a bőrt, hogy teljesen kisebesedik. Persze nem szolhatunk erte, de a medve hátu neningek sem aki fiatalon biztos igenyesen borotvalta magát mindenhol, 60evesen viszont 3centi hosszu, dús, szinte hajszerű a testét borító göndör szőr. Ilyenből is sok van, mint ahogy a hormonproblémás fiatal lányokból is, akik tizenévesen is foltokban bundát hordanak. A masszázsban persze azt szeretjük, ha a paciens ápolt, és vagy frissen borotvált vagy legalabb 2hete, de persze nagyon kellemes, ha valóban szőrtelenitették. A honaljat meg intim területet nem maszirozzuk általában, kivéve nyirok es meridian kezelések. Igy azokat tényleg csak a higienia végett érdemes trimmelt vagy rövidre nyírt állapotban tartani.

Én fiatal korom óta nem borotvalom a bajuszomat (párszor lehúztam, hogy egyenletesen nőjön) és többnyire mindig volt kis szakállam is hozzá. Megerősítem amit a lanyok mondanak, a körszakáll és a borosta volt ami mindig bejött a csajoknál. Bár manapság szakállasan is huszonévesnek néznek, míg nem volt arcszőrzetem addig sokszor 5-10 évvel gondoltak többnek.

De tényleg változik az ember arca. Én mindig hamarabb kezdtem el a borostát vagy a körszakállt, mint az divatba jött, főnököm, kollégáim mind utánam kezdtek el hasonló arcszőrzetet hordani. Így valószínűleg nem all rosszul ferfi szemmel sem. Lányok közül nekem nem jonnek be a plazacicák, csak a természetes, nem sovány barnák (a kivetelek erositik) minden parom szerette az arcszorzetemet, akkor is ha szúr. És én sem vártam el hogy borotválja magát, ha esztetikusan es higienikusan tudja kezelni.

A szőrzet szagáról: a feromonok és az egeszseges enhye izzadsagszag mukodteti a kemiat. Ha ez az illat nem tetszik a párodnak, akar mennyire is elfeded, a kapcsolatotok nem lesz tartós. Illetve ha ezt az illatot erzivoda vissza mukodik a kemia a legdurvabb veszekedesebol is happyend lesz. Persze az apolatlan bakteriumtenyeszet mindenkit elriaszt, de az mas kerdes.

2016. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!