Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bajusz minden esetben gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bajusz minden esetben gáz? Lányok, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Úgy értem fiatalnak. 20 éves vagyok, sajnos a szám mellett még nem nőtt össze az arcszőröm, szóval az állkapcsomon a fülem mellől az arcom közepéig nő, plusz állon és a bajusz (ezeken a részeken viszont elég sűrű). Az arcomon mindig leborotválom, az államon szoktam meghagyni, persze nem kecskeszakállnak, hanem olyan 3-4 millire max, hogy azért látszódjon valami. Gondoltam emellé megnövesztenék egy kb. ugyanekkora bajuszt, csak nem tudom mennyire lenne ciki, hiszen a fiatalként meghagyott bajusz valahogy magában hordozza a lúzerség jelét (hiszen nekik szokott lenni az a "kockabajszuk", vagyis hogy 18 éves létükre még sohasem borotválkoztak)


Szóval a lényeg, hogy hogyan vélekednek a bajuszról a lányok.


2011. júl. 5. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képet!
2011. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Várjá'.......nem!
2011. júl. 5. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem, ha rövid, inkább borosta, mint bajusz, akkor az szexi:D
2011. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van még a szakállad meg a bajszod egymástól? Nekem barátomnak ilyen általában, amilyenre te szeretnéd, neki kb fél centi van a kettő közt, és én imádom rajta :) de szerintem főleg attól függ, hogy jól áll e neked.
2011. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
senkin sem tetszik. az a fajta, amit te leírtál meg egyáltalán nem. lehet, hogy ha látnám, akkor azt mondanám rá, hogy nem olyan gáz, de így látatlanul nem tudok mást mondani.
2011. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom direkt az én kedvemért növesztett bajuszt és szakállt. Arcszörzet nélkül olyan kisfiús volt a kinézete... néha úgy éreztem magam mint egy pedofil. :S


De most jó! Meg én alapból a szőrmókos metal-arcokat kedvelem (kinézetben), úgyhogy nekem ált. tetszik. (igaz nem mindenkinek, és nem minden fazon áll jól)


21/L

2011. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem nem jönnek be a szakállas v. bajszos pasik


l/19

2011. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mi a gond vele?ferfiasabb a ferfi akinek szoros a buraja:Des nem csak a hajra gondolok:P
2011. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem általában tetszik a borosta, vagy a rövidebb szakáll és bajusz párosítás.:))

18/L

2011. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
igen gáz 17 éves lány
2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!