Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelt kérdés
minden nő azt mondja hogy ha bajusz akkor szóba se áll meg fúj, de erre a pasira meg azt mondják szexi meg minden, még is bajusza van na most akkor mivan ?:D
2010. nov. 3. 18:41
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
2010. nov. 3. 18:43
 2/40 A kérdező kommentje:
bocsi link lemaradt :D
2010. nov. 3. 18:43
 3/40 anonim ***** válasza:
kire mondják?:D
2010. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
ott a link:D
2010. nov. 3. 18:45
 5/40 anonim ***** válasza:
Szted Brad Pittet elutasítótták volna a bajusza miatt ? Mindenki jóképűnek tartotta úgy is . Egyáltalán nem mindegy ki viseli :D
2010. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Szerintem sem előnyös a bajusz,az meg egy dolog,hogy ez a csávó így is jóképű(Bár nem az esetem),de bajusz nélkül sokkal jobb lenne:D
2010. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
nem minden nő.....
2010. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
lány vagyok. nekem tetszik a pasas, nem mellesleg a férfi arca határozza meg valahol, h mi áll jól neki. nem? meg az a ritka 3 szál szakállcsökevényt valaki hagyja 3 centire megnőni, az nem is bajusz, de cserébe visszataszító...
2010. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Vagy szemléltetve:

Tegyük fel nem szereted a tetkókat,de emiatt Megan Fox még jó nő és nem utasítanád vissza(ez csak egy pl.)

2010. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
áááá nem tudok dönteni, mert nekem tetszik a bajusz és szerintem férfiasabb vagyok tőle szakállal az államon, mármint nem kecske szakáll csak borostásodik... csupaszon meg olyan meztelen csiga vagyok és tökszar :S
2010. nov. 3. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!