Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelt kérdés
minden nő azt mondja hogy ha bajusz akkor szóba se áll meg fúj, de erre a pasira meg azt mondják szexi meg minden, még is bajusza van na most akkor mivan ?:D
2010. nov. 3. 18:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem bizonyos kor után már szexi. Mondjuk 20 éves kor felett. Azok a fiúk néznek ki gázul, akik mondjuk 16 évesek, és serkenő bajuszuk van :D Na az fúúújjj :D
2010. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Na mért nem ezt írod :D A szakál az más,a barátomnak is van egy kicsi az állán és szerintem is tök jó,férfiasabb.

De a bajusz más téma.

2010. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Igen, ez tipikus, hogy sokan azért hordanak valamit (legyen az testszőrzet vagy ruha), mert neki tetszik. Azzal meg nem foglalkozik, hogy jóláll-e neki. De nem baj ez, az ilyenek megszépítik az unalmas bkv-zást. Jókat szoktam derülni 1-1 ember kinézetén :) És amúgy Brad Pitt jóképű, de arcszőrzettel úgy néz ki mint egy csöves. Igénytelen. Ez van. De hát ízlések éps pofonok, van olyan nő, akinek kifejezetten tetszik a bajusz/szakáll. Én nem tartozom ebbe a kategóriába.

21/L

2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Én maximálisan bajusz és szakáll ellenes vagyok. Nálam az kizáró ok. El sem tudnám képzelni, hogy szőrös pasival csókolózzak. Megkívánjátok, hogy borotváljuk mindenünket, de ti lehettek szőrösek. Na, nálam ez nem jön be.


31L

2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
mivel kedves utolsó... mi vagyunk a férfiak, és a ti a nők.. a nők nem szoktak szőrösek lenni, a férfiak pedig igen :D:D:D mióta világ a világ
2010. nov. 3. 18:56
 16/40 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról és megmondjuk jól állna-e. pl johnny deep-nek jól áll szerintem:))
2010. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
Ez a 31L tényleg csak lány. Nőnek semmi esetre nem nevezhető. Legalább ebben önérzetes picit.
2010. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

mivel kedves utolsó... mi vagyunk a férfiak, és a ti a nők.. a nők nem szoktak szőrösek lenni, a férfiak pedig igen :D:D:D mióta világ a világ


igen, de míg nektek az arcotokat kéne naponta elintézni,addig a nőknek teljes lábszárak,szeméremtájék, sokaknak a karok, combok is szerepelnek a repertoárban. ami ugye legyen mindig sima mint a babapopsi..

a témához pedig: van akinek jól áll,van akinek nem. környezet véleményét kell kikérni, őszinte barátokét, ha a tükörben nem egyértelmű. ennyi

2010. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Valakinek jól áll a bajusz, bár a csak bajusz nekem nem tetszik, legyen hozzá szakálla is inkább. Viszont bajuszos férfival nem jó csókolózni, én legalábbis nem szeretem.
2010. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
A bajusz olyan fasza parasztos.
2010. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!