Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bajusz akkor fúj, na de ez?

Figyelt kérdés
minden nő azt mondja hogy ha bajusz akkor szóba se áll meg fúj, de erre a pasira meg azt mondják szexi meg minden, még is bajusza van na most akkor mivan ?:D
2010. nov. 3. 18:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

mivel kedves utolsó... mi vagyunk a férfiak, és a ti a nők.. a nők nem szoktak szőrösek lenni, a férfiak pedig igen :D:D:D mióta világ a világ"


Na, persze! A nőknek soha nem volt pl. szeméremszőrzete. De azért borotváljuk le?! Nektek meg legyen a bozontos szőrös farkatok mellett egy ronda szőrcsomó a képeteken. A szőr egyébként - bármennyire is tisztán tarod - bizonyos mértékig büdös. Az én hónaljam, puncim teljesen szőrtelenített, lézerrel. Próbáljátok ki, vagy csak egy egyszerű epilálást, ordítani fogtok.

Hímsoviniszta megjegyzés volt kedves bajszos kérdező. Gratula!

2010. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
19.37 - ne szívd mellre... az ilyenekkel nem érdemes törődni. Csak úgy süt róla az értelem - gondolok itt a férfi alapvetően szőrös, a nő pedig nem megjegyzésére. Jó tudni, hogy csupasznak vagyunk teremtve, és nem a mai társadalmi elvárások miatt szőrtelenítünk MI, MAGUNK. :)
2010. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
értelmes ember vagyok bocsi :) és nem akart hím soviniszta beszólás lenni...
2010. nov. 3. 20:08
 24/40 anonim ***** válasza:

20:00


19:37 vagyok. Abban igazad van, többségünk azért szőrtelenít, mert igényes. A férjem is rendszeresen epilálja a hónalját, a szemérem szőrzetet borotválja, fütyit, zacsit én húzgálom ki. (Nem kis munka). Ő is igényes. Bezzeg van egy csomó ismerősünk, aki hallva, hogy lézerrel végleg nulla szőröm lett, bíztatja az asszonyt, hogy csinálja, közben neki ott a hónaljkutya, meg a hatalmas mell- és fanszőrzet.

Kb. ilyen a kérdező is.

2010. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
tévedsz, igényes vagyok :D
2010. nov. 3. 20:17
 26/40 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

tévedsz, igényes vagyok :D


Igen! A nőkkel szemben. Ha magaddal is az lennél nem írnál ilyen marhaságokat, hogy a férfiak szőrösek, a nők meg nem.

2010. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
ha felfogtad volna, hogy az arcra értem és nem a test szőrzetre akkor tudnád miről beszélek :)
2010. nov. 3. 20:23
 28/40 anonim ***** válasza:

Igényeském!


Ha felfogtad volna, már régen nem a kérdésedet, hanem az IQ nullás beszólásodat vitatjuk.

2010. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdezőt.Mindenesetre eléggé elkanyarodott a téma.

De ha már elkanyarodott,kedves véglegesen szőrtelenített hölgy!

Megkérdezhetném hányszor kellett elmenni a kezelésre mire teljesen sikerült?

Mennyibe került?

Fájdalmas volt?

Előre köszönöm!

2010. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, van akinek nem.Ennyi, nem kell túlbonyolítani.:)Én speciel borosta-párti vagyok, de az is csak néhány embernek áll jól.
2010. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!