Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy telefon függő partnerrel?

Figyelt kérdés

A feleségem órákon át bámulja a telefonját, már ott tartunk hogy minden kapkodva készül el, csomó mindenre nem emlekszik pedig régebben ő volt a megtestesült memória. Nincs közöttünk intimitás, telfonnal ébred és azzal is alszik el. Követi a létező összes bánatos celebet, az anyjával is ezekről beszél.

Több formában is megemlítettem hogy ez engem nagyon zavar most már de kb mint ha nem is mondtam volna semmit. Hasonlo eset esetleg nálatok, meg tudtad oldani vagy te is vársz a csodára...



júl. 16. 05:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem csak az a probléma, hogy folyamatosan telefonját nyomkodja, hanem valami miatt elmérgesedett a kapcsolat és már nem erdekled, az is lehet pasizik.


Érdemes volna kideríteni, miért romlott meg a kapcsolat és hogy ő is meg akarja még menteni, avagy már elege van és már válni akar.

júl. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ismerős szitu… Sajnos mindegyikünknek betegsége ez, de már konkrétan a kapcsolat, szex rovására is megy.
júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a telefon függőség nem feltétlenül párosul rossz párkapcsolattal.Főleg hogy a mi kapcsolatunk nem igazán a viszálykodásról szólt és most sem arrol szól. Nem csal meg, arra is rá áltam egy időben, konkréttan a a social media összesen lóg minden szabadidejében.
júl. 16. 07:51
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Intellektusodon aluli párt választottál.

Így jártál.

júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért választottál ilyen párt?
júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Én is telefonfüggő vagyok, de nem csalnám meg a párom. Csak kell valami ami kitölti az unalmas perceimet.
júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem így választottam ember..honnan vesztek elő ilyen megállapítast ha nem is ismeritek a részleteket? Nem így ismertem meg hanem ilyen lett.
júl. 16. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:

nálunk is kicsit hasonló a szitu, és én vagyok a feleség :/ mentségemre szóljon, nem celebeket követek, társas kapcsolataimat főleg online tartom fenn, és igen, néha előfordul, hogy ottfelejtem magam a facén és random tekerem. nem vagyok rá büszke, és szerencsére sem a szexuális élet sem a háztartás nem látja kárát, de mondta már, hogy zavarja (ő szinte egyáltalán nem telefonozik, csak beszél rajta).

abban egyeztünk meg, hogy ha írok, akkor az beszélgetés :D és békén hagy vele, mert én egyszerűen írásban nyomom azt, amit ő hangosan. ha viszont csak belezombulok a fb-ba vagy instába, és szól miatta, akkor leteszem, azonnal. és nagyon figyelek arra, hogy legyen meg a "quality time" vele, amikor tényleg nem nyúlok a rohadt telóhoz. randin, kiránduláson, közös étkezéseken telóstop van.


szóval, ez megér egy komoly beszélgetést, ahol lefektettek bizonyos szabályokat, és tartsd szem előtt, hogy ha neked lehetnek igényeid, akkor neki is... lehet, hogy kevesli a törődést, elhidegültetek az utóbbi időben, stb. akár egy párterápia is indokolt lehet, mert ha azt mondod, hogy nem ilyen volt, akkor ezt valami kiváltotta nála.

júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha minden rovására megy, és nem tesz ellene, kib__nám.

1 életed van, és a vele töltött szar időt soha nem hozza már vissza semmi. Kínlódna vele a f___om, nyomkodja fel magának a telefont, rezgőre állítva, aztán legyen vele boldog. Én is ellensége vagyok a telefonnyomkodásnak, én inkább kitakarodok kutyát sétáltatni, vagy megnézek egy filmet, beülünk moziba, stb. Herótom van a kajafotózástól is.


32 vagyok, férfi. Kapaszkodás: mai napig nyomógombos telefont használok.

júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szetintem osszefugg. En akkor telozok netezek mindig mikor a való reálbol menekülök mert nézni is rossz a reált.
júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!