Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már a nőknél ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már a nőknél ennyire előfeltétel,hogy legyen saját lakás,viszonylag új autó?De már az sem mindegy mit dolgozól?

Figyelt kérdés

1 éve számítottunk az exemmel,most jutottam el,olyan fázisra,hogy elkezdtem ismerkedni.De folyamatosan azzal szembesülök,ha nem is közvetlen ,de utalva rá,hogy ha egy férfi albérletben lakik és 10 évesnél idősebb autója van,hiába keres viszonylag jól,kicsit azt érzem ez a nőknek kevés.Miért fontos dolgok ezek?Nem elég,ha valaki tisztességes, normális értékrenddel,van egy normális

fizetése, munkahelye?


júl. 14. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell állandóan újra meg újra megkérdezni ezeket? Tönkreteszik ezt a remek oldalt.
júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
De akik folyton ezen rinyálnak, ti amúgy milyen instamodell csajokra hajtotok, most komolyan? Mert én átlagemberknél nem látok ilyen igényeket. Arra meg hogy milyen gagyi tiktok videókat láttál ahol egy 17 éves kislány sorolja hogy milyen milliárdos dolgokat vár el, ha képes vagy adni az megint csak rólad ad képet.
júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 15:57


Ez az oldal azért van,hogy bármit kérdeztünk🤣🤣🤣

júl. 14. 16:20
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

"Taszít amikor nem tudnak helyesen írni!"



Amikor elott vesszo van, mert uj tagmondatot kezdesz.



40F incel

júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Használj ékezeteket, te műveletlen Maláj Tigris!
júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem az is számít, hány éves vagy. Amikor én legutóbb ismerkedtem, meg egyetem alatt szinte, nem számított egyáltalán, még én is koliban voltam, csak az számított hogy intellektuálisan egy szinten legyünk. Remélem többet már nem is kell ismerkednem, de ha kellene, mondjuk 35 fölött már lehet elvárnám, ha nem is egy lakást, de legalább vagy jó befektetési portfóliót, vagy legalább egy 30nmes panelt. Azt meg egyedül sem lehetetlen összehozni.
júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is más az elvárás (elképzelés, elfogadás mértéke/hogyanja) 20 évesen meg más 40 évesen. Ami tök normális. És hát társadalmi osztályonként is változik, vagy hogy ki milyen családi hátteret szokott meg. Ez van, nem lehet mindenki mindenkivel kompatibilis és igen, vannak akiknek ez IS fontos. De ugyanakkor nem tudod a világot megváltoztatni, kár ezen rugózni... valakinek biztos a füled nem fog tetszeni, másnak a beszédstílusod, a harmadiknak a foglalkozásod, a negyediknek mittudomén mi... Igazából ha belegondolsz, marha nagy mázli kell ahhoz, hogy párt találj - főleg olyat, aki tényleg a személyiséged szereti meg és nem csak azt, hogy pl. nincs egyedül vagy van szex vagy bármi, ami igazából önzőség ugyanúgy.
júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!