Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tenyleg letezik új autó...

Tenyleg letezik új autó illatú illatosító?

Figyelt kérdés
És itt a tényleges új autó illatra a gondolok amikor átveszi az ember a szalonba, nem a ferfi parfum szeru valamikre ? Akar fujosba akar akasztosba ha letezik linket mindenkepp fogadok !? :D
jún. 29. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Wunderbaum New Car
jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Igen,létezik, és olyan illat lesz a kocsiban, mintha új lenne...nem telefingott...
jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Bár nem értem, hogy lehet egyáltalán ilyen termék legális, amiben ennyi szar van és veszélyes hulladékként kell gyűjteni...


[link]

jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem tetszik az illata de marhára nem olyan mint a valódi új autónak.
jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz már nem új az autóm, 58.000 km-t már beletoltam az átvétel óta, de emlékszem még milyen illata, vagyis inkább szaga volt. Ilyen enyhe műanyag szag. Nem igazán értem miért vannak egyesek ennyire oda ezért. Én alig vártam, hogy kiszellőzzön belőle. Már első nap nyomattam sz illatosítókat, hoyg elnyomjam ezt a szagot. Nem állítom, hoyg nagyon zavaró volt, de nekem közel sem volt kellemes illat.

Lehet kapni "new car" fantázianevű illatosítókat. De amiket eddig próbáltam, köztük a "fenyőfást", egyik sem ezt a műanyag szagot produkálta, inkább parfümös illatok voltak.

jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, melyik új autóra gondolunk :D múltkor beleültem egy új dacia dusterbe, na annak olyan szaga volt, mint amikor gumit meg mindenféle műanyag szemetet égettek volna benne...
aug. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!