Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Caribi VIP autóillatosító...

Caribi VIP autóillatosító számozása megtalálható valahol?

Figyelt kérdés
Ezeknél a VIP illatosítóknál csak számmal van megadva az illat (pl. VIP 001, VIP 505 stb.), de az a baj én ezekből nem tudom meg hogy milyen parfüm illatát rakják bele, annyira nem vagyok otthon bennük hogy most a külsejéről megmondjam milyen illata van. A neten seholse találok listát arról hogy melyik szám melyik parfümöt jelenti. Hol van a lista ezekről?

2023. szept. 17. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert ha leírják, hogy bambuszborsó-ózonföld, vagy hasonló fantázianevet, azzal előrébb vagy?


Írj a forgalmazónak esetleg, hogy küldjenek mintát. De szerintem annyira nem VIP-ek.

2023. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát tudok valamennyire következtetni. Talán. A forgalmazónak írok majd hátha.


VIP a termékcsalád neve, nyilván 1000ft-os darabár mellett nem nevezhető VIP-nek. Viszont népszerű.

2023. szept. 17. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

1000 forintos árnál szerintem ez ugyanolyan tucat illatosító, mint a többi.


Népszerű? Az a Wunderbaum 500-ért.

2023. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1000 Ft és agoizálsz rajta?

Rendelj 3-at, aminek tetszik a színe, aztán kész

2023. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Wunderbaum az majdhogynem az autóillatosító definíciója, azt mindenki ismeri 😃 Volt már párszor nyilván nekem is de szerintem hamar elfogy ha értitek mire gondolok. De akkor ez a VIP csak Borsodba lóg minden második kocsi visszapillantóján?

Egyébként ja, fura is hogy 1000 ft darabja és ilyen 20-30 ezer forintos parfümök illatját rakják bele szoval biztos van valami a háttérben 😃

De akkor milyen a jó illatosító ha ez is "tucat illatosító"?

2023. szept. 17. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:

"De akkor ez a VIP csak Borsodba lóg minden második kocsi visszapillantóján?"


Nem tudom. Soha nem láttam. Nem is figyelem.


"De akkor milyen a jó illatosító ha ez is "tucat illatosító"?"


Jó az is, meg a Wunderbaum is. Túlspilázod.

Nálunk kezdett elterjedni ez a halálfejes forma. Fogalmam sincs mi a márka. Egykutya mind.


A jobb illatosítók patronosak, időzítve fújnak. Mint a szobai társuk, csak autóban 50szer drágább ez a technológia :D

2023. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nálunk kezdett elterjedni ez a halálfejes forma. Fogalmam sincs mi a márka."


[link]


Ebből van egy csomó szín kombináció. Jó illatú mind. Very VIP.

2023. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!