Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már a nőknél ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már a nőknél ennyire előfeltétel,hogy legyen saját lakás,viszonylag új autó?De már az sem mindegy mit dolgozól?

Figyelt kérdés

1 éve számítottunk az exemmel,most jutottam el,olyan fázisra,hogy elkezdtem ismerkedni.De folyamatosan azzal szembesülök,ha nem is közvetlen ,de utalva rá,hogy ha egy férfi albérletben lakik és 10 évesnél idősebb autója van,hiába keres viszonylag jól,kicsit azt érzem ez a nőknek kevés.Miért fontos dolgok ezek?Nem elég,ha valaki tisztességes, normális értékrenddel,van egy normális

fizetése, munkahelye?


júl. 14. 13:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*szakítottunk az exemmel
júl. 14. 13:25
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
13:47 A stílus(od) maga az ember...
júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a nők fejében ilyenkor nem az van, hogy kollektíve pénzéhesek és gonoszak, csak egyszerűen a többség szeretne 1-2-3 gyereket felnevelni biztonságban, sőt örökséget tolva a fenekük alá, az albérlet meg sajnos nem az. De ők is sokfélék, van aki nem akar gyereket, van aki elfogad nálánál rosszabbul kereső párt is. Van, aki olyan szegény, hogy hálás lesz, ha beköltözhet hozzád az albiba. És van, aki mindegy, milyen társadalmi státuszú, de totál el akarja tartatni magát, míg más meg kifejezetten karrierista és örül, ha te leszel otthon majd a háttérország anyuci.

A társkeresés műfaja ilyen, hogy mindenki egy csomó álomképpel a fejében áll neki, aztán változtatgatja, ahogy a tapasztalatai gyűlnek. Amikor egyedül vagy és magányos, akkor azt hiszed, marha elfogadó leszel bárkivel, aki kicsit is kedves hozzád, csak legyen már, amikor meg sok a hal, akkor senki se tökéletes. Mázli kell, hogy két nagyjából kompatibilis ember jókor legyen jó helyen épp jó lelkiállapotban, hogy kilássanak magukból.

júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Na jó, leírtad azt a szót, hogy dolgozol, úgy, hogy "dolgozól". Itt nálam alapból elvágja magát egy férfi! Nekem nagyon fontos az igényesség, amibe beletartozik a helyesírás is! Taszít amikor nem tudnak helyesen írni!


Munka annyiban fontos, hogy szeresse amit csinál. De nem szoktam megkérdezni, hogy mennyit keresel....


Nekem nem fontos, hogy kocsija legyen egy férfinak, és sose kérdezek rá. Az, hogy ne a szüleivel éljen, fontos. Én egyedül élek! Ha lakótárssal élne, elfogadható, de legyen normális, visszafogott az a másik ember...


De a stílusod szerintem nagyon taszító ebből a pár mondatból, amit megfogalmaztál. Szóval foghatod kocsira, meg lakásra, de nem csak ez a probléma.


A másik meg, hogy azért vedd figyelembe azt is, hogy te választod ki, hogy kikkel ismerkedsz. Lehet, hogy neked a tipic golddiggeer csajokra csorog a nyálad, aztán abból következtetsz minden nőre. Nem, nem mindenki ilyen.

júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem neked komplexusaid vannak. Konkrétan volt bárki, akárki, aki ezt a szemedbe vágta? Kétlem.
júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

A nők többsége szeret beleülni a készbe. Régen is voltak ilyen csajok, csak most ez trend lett. Nem csoda, hisz a neten huszonéves kis suttyók azzal hülyítik a közönséget, hogy a legyek szarják nekik a lótyit és azt se tudják, mire verjék el.


Nyugodj meg, ha majd elmúlsz 30, még több ilyen nővel fogsz találkozni.

Amíg fiatal vagy, addig keress magadnak olyan lányt, akinek tisztességes szülei vannak. Aki abban nőtt fel, hogy a két szülő vállat vállnak vetve keccsölték össze maguknak a házat, autót. Az majd megbecsüli a tisztes munkát és nem fog 10millás autók után sóvárogni. Amúgy meg aki nem teljesen hülye, az tudja, hogy minél drágább egy autó, annál nagyobb a fenntartási költsége is. Ez igaz a szipi-szupi villanyautókra is, amiben majd ha megkotlik valami egység, röpködnek a százezrek.

júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Minek kell ezt hetente megkérdezni?
júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen és olyan nők is. Nem lehet hogy te keresgélsz rossz helyen, és olyan társaságban, ahol az anyagiak számítanak? Én nem ilyen vagyok, mint az általad leírtak, és csak olyan nőket ismerek akiknek mindez nem számít.
júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Igen! Bár ha beéred ronda és kicsit dagival, akkor nála csórón is jó leszel.
júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!